2023-09-11

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 8, odcinek 7

0

Każde przeparowanie jest inne, a po jego efektach uczestnicy jeszcze bardziej zaskoczeni. W Kręgu Ognia zapadła decyzja, że to Anhelina musi przedwcześnie pożegnać się z willą „Love Island. Wyspa miłości”. Ale to nie jedyny wybór, który sprowokował wszystkich do przemyśleń. Między partnerami iskrzy coraz bardziej i niekoniecznie są to pozytywne emocje. Gdy jedni wylewali łzy rozpaczy, inni bawili się na randkach sam na sam. Tylko czy aby na pewno to trwały układ w programie?

Wieczór decyzji
„Islanderzy, zbierzcie się w Kręgu Ognia. Teraz!” - odczytali SMS uczestnicy. A chwilę później dostali kolejną wiadomość: „Dzisiaj przeparowanie, w którym Panowie zdecydują, z którą z pań chcą stworzyć parę”. Czas zatem na kolejne przetasowania i nowy układ w willi 8. edycji randkowego reality show.

Zaskakujący obrót zdarzeń
Dwie Klaudie po wejściu do programu dostały 24 godziny na poznanie Islanderów. Teraz to one mogły jako pierwsze ogłosić, z kim chciałyby budować relację, jeszcze zanim swoje wybory ogłosili panowie. - Wybieram tego chłopaka, bo najlepiej nam się rozmawiało - powiedziała Klaudia G. o Albercie. - Od początku wpadł mi w oko, ma piękny uśmiech i jest bardzo tajemniczy - Klaudia Ś. postawiła na znajomość z Bartkiem S.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Na to czekała
Panowie w końcu dopuszczeni do głosu. Na początek Armin. - Wybieram tą osobę, bo mimo intensywnych trzech dni nie zdążyłem jej w pełni poznać i okiełznać - powiedział, wskazując Laurę. Decyzja zdecydowanie nie była zaskoczeniem ani dla Islanderki, ani grupy.

Obydwoje liczą na więcej
- Wybieram tę kobietę, ponieważ z nią mogę spodziewać się niespodziewanego. Zaczęliśmy więcej rozmawiać i uważam, że może to pójść w dobrym kierunku - opisał swoją wybrankę Adam. Kogo miał na myśli? Jego serce mocniej zaczęło bić przy wyraźnie zadowolonej z takiego obrotu spraw Weronice.

Czy ryzyko się opłaci?
Gdyby Bartek R. wybrał inaczej, Wyspiątka przeżyłyby szok. Ale Islander nie zaskoczył. - Najlepiej się z nią dogaduję, spędziliśmy wspaniałą noc w Kryjówce. Wybieram Karolinę - ogłosił. - Widzę, że lubisz ryzyko - żartowała z niego dziewczyna.

Nie każdy to przewidział
Arek zmienił wizerunek z blondyna na hiszpańskiego Alfonso Davida. A czy zmieniły się jego plany względem pań w willi? - Fajnie nam się rozmawia, widzę pierwsze sygnały od niej. Moim wyborem jest Wiktoria - ogłosił. - Tego się nie spodziewałam - wyszeptała w Kręgu Ognia Laura. - Nie ta kto sobie wyobrażałam - dodała.

Przyjaźń czy kochanie?
Ostatni głos należał do Marcina. - Wybieram tę kobietę, ponieważ każdą relację, czy partnerską, czy koleżeńska, trzeba zaczynać od rozmowy. A rozmawia mi się z nią najlepiej - powiedział chłopak o Ani. Dla „Lori” i Anheliny to oznaczało, że pozostały singielkami...

Jeszcze jedna trudna decyzja
Los dwóch uczestniczek bez pary w rękach grupy. „Musicie teraz podjąć decyzję, którą z dziewczyn ocalicie. Ta, która nie zostanie wybrana, będzie musiała opuścić Wyspę miłości” - przeczytali wiadomość Islanderzy. - Po krótkiej dyskusji w Kręgu Ognia zdecydowano. Niemal jednogłośnie postanowiono, że z programem musiała pożegnać się Anhelina.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Odmienne plany
Nic tak nie pomaga na stres po przeparowaniu, jak ploteczki. Nowa para, Klaudia Ś. i Bartek S., chcieli porozmawiać sam na sam i... dostali wiadomość, która bardzo im w tym pomogła. „Wyskoczcie z łóżka i sprawdźcie na randce płomienność waszych uczuć” - odczytali SMS. Niby poza willą było fajnie, niby miło... Tyle, że nieco wcześniej chłopak zapewnił „Lori”, że to ją chce poznać zdecydowanie bliżej!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

„Sprawiasz, że zaczynam wątpić”
W żadnej parze w willi nie było dotąd takich emocji i namiętności jak między Laurą i Arminem. Tyle, że dość nieoczekiwanie to negatywne emocje zaczęły brać górę... - Mam wrażenie, że jesteś coraz bardziej zamknięty - stwierdziła dziewczyna. - A co, życie jest czarno-białe? - próbował zbyć temat Islander. - Za dużo myślisz - skwitował.

Próba manipulacji?
- Miesza mi w głowie. Zaczynam się zastanawiać, czy to ja jestem jakaś dziwna - zapłakana Laura zwierzała się w sypialni Karolinie. - Ja mówię jedno, a on to tak przekręca, że zaczynam się sama bać, co do niego mówię - żaliła się. - Czuję się przy nim, jakbym była jakaś chora - dodała. - Nie daj sobie wmówić, że to z tobą jest coś nie tak - pocieszała ją koleżanka. - Masz tylko dwadzieścia jeden lat i potrafisz rozmawiać o swoich potrzebach. Wiesz, jaki kawał dobrej roboty zrobiłaś? Jesteś pełnowartościową kobietą - podkreśliła.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Aktywnie i tylko we dwoje
Jest wiadomość, jest gwarancja, że będzie ciekawie. „Jednym z najlepszych sposobów na udane popołudnie jest spontaniczna randka. Wskakujcie w wygodne stroje i ruszajcie” - odczytała SMS Klaudia G. i ruszyła z Albertem poza willę. Był romantyczny spacer, trochę sportu, piknik i długie rozmowy o tym, jaki związek chcieliby budować. Po iskierkach w oczach widać, że w tej relacji jest potencjał!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 8, odcinek 7:

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od 4 września od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 21:00 w Czwórce.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci