2023-09-13

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 8, odcinek 9

0

Weselna afera sukienkowa, łzy, plotki i wtrącanie się w nie swoje sprawy. Nawet straż pożarna nie potrafiła ugasić tych emocji. W willi 8. edycji randkowego reality show wszystko dzieje się coraz szybciej. Dla jednych jest zbyt intensywnie, inni mają poczucie braku zainteresowania ze strony partnera. Czas na konfrontacje, wyłożenie kart na stół i wnioski. Bo w „Love Island. Wyspa miłości” zdecydowanie nie można marnować czasu na relacje bez przyszłości.

Co się wydarzyło przed programem?
Islanderów wciąż męczy nie do końca jasna sytuacja między Karoliną a Marcinem. Dziewczyna postanowiła wyjaśnić Arkowi, skąd dziwne uwagi jej byłego narzeczonego o sukience... - Widzieliśmy się dwa tygodnie przed programem na weselu. Byłam w tej sukience. Dobrze się bawiliśmy. Przespaliśmy się - wyznała. Do rozmowy dołączył Marcin, który bez skrępowania przyznał: - Zerwałem z ciebie tę sukienkę i cię później bardzo bzykałem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Trzeba znać swoją wartość
Karolina i Marcin kontynuowali wieczorne rozmowy w Kręgu Ognia, co nie uszło uwadze Bartka R. - Patrz, tak wygląda moja para - żalił się Wiktorii. - Gdzie ona jest, tam on za nią - ocenił. - Coś mi podpowiada, że mam swoją wartość i nie powinienem w to brnąć - przyznał. - Nikt nie jest w stanie stworzyć z Karoliną związku - podsumował ze smutkiem...

Tylko przyjaciel
Byli narzeczeni w końcu nie rozmawiali o swojej dawnej relacji, ale o obecnej sytuacji na wyspie. - Gdzieś się chyba wszystko rozjechało - powiedział Marcin o związku z Anią. - Moim zdaniem Albert siedzi jej w głowie - dodał. - Nie wiem, co się dzieje, że wszystkie dziewczyny tutaj ładują mnie od razu do „friendzone'a” - zastanawiał się. - Dopóki jesteśmy tu we dwójkę, będzie ciężko... - stwierdziła Karolina.

Każdy chłopak chciał być strażakiem
Wszystkie Wyspiątka zazdroszczące lub podziwiającej pracę Bartka S. mogły w końcu „wejść w jego buty” i sprawdzić, jak wygląda praca strażaka. W zabawie „ognista straż” zrobiło się naprawdę hot, ale też ostatecznie Islanderzy wiedzieli, jak wykorzystać sikawki, żeby nikt nie rozgrzał się za bardzo.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

„Dzień przemyśleń”
Zabawa, zabawą, ale Adam zdecydowanie potrzebował poważnej rozmowy i porady. - Jest fajnie, ale to chyba jednak nie to - powiedział Bartkowi R. o relacji z Weroniką. - Nie czuję, żebym był w tym, w czym bym chciał - dodał. - Ona się wkręciła. Pogadaj z nią, zanim do pójdzie za daleko - poradził mu kolega. w tym samym czasie Weronika zwierzała się „Lori”, że też nie jest zadowolona z relacji w swojej parze.

Od rozmowy do ataku
- Ty przyjechałeś sobie tutaj na wakacje, czy jesteś ze mną w parze? - Weronika zaatakowała Adama. - Nie chcę już z tobą rozmawiać - stwierdziła, kiedy chłopak zaczął się tłumaczyć z poznawania innych Islanderek. - Głupota - podsumował zachowanie dziewczyny Adam, a jego partnerka zalała się łzami... - Siedzę jak pies pod sklepem przywiązany, a on sobie lawiruje - żaliła się. - Wybuchłam, bo nie potrafię na spokojnie - przyznała Bartkowi S.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Awantura na koniec
Adam chciał w rozmowie sam na sam definitywnie zakończyć relację z Weroniką. Dziewczyna zaatakowała go przy świadkach. - Potrzebujemy mediatorów! Ja nie będę z nim rozmawiać w cztery oczy, bo na to nie zasługuje! - wykrzyczała, kiedy pozostali proponowali im załatwienie spraw we własnym gronie. Było ostro i chyba nikt już nie ma wątpliwości, że z tej mąki chleba nie będzie.

Spruta weselna sukienka
Nie ma to, jak solidnie namieszać w nie swojej sprawie. Arek wziął na rozmowę Bartka R. i niepytany opowiedział, że Karolina na dwa tygodnie przed startem programu przespała się z Marcinem. - Mógłbym ci nie mówić, ale po prostu sytuacja między nimi może nie być zakończona - usprawiedliwił swój długi język.

„Co będzie, jak wyjdziemy?”
- Dużo ludzi zauważa, że dajesz Marcinowi sygnały, że może jednak coś między wami będzie - Bartek zagadnął Karolinę. Dziewczyna oburzyła się i chciała skonfrontować z resztą grupy. Partnerowi opowiedziała wprost, że poszła do łóżka z byłym narzeczonym tuż przed programem. - Byliśmy na weselu, piliśmy, bawiliśmy się, wszystko się skumulowało - przyznała. - To jest za mną, przepracowałam to - zapewniła.

Szybka konfrontacja
Ta Islanderka lubi grać w otwarte karty. - Jestem oazą spokoju, nie chcę się nakręcać, ale mam trochę żalu do ciebie - Karolina zagadnęła Arka. - Otworzyłam się przed tobą. Powiedziałam ci, jak było z sukienką. A ty lubisz zadymiać - zaatakowała. - Czemu nie możesz się skupić na sobie? Myślałam, że mamy do siebie szacunek - skwitowała...

Co poszło nie tak?
Albert i Klaudia wieczór spędzili na dość nieoczekiwanej kłótni. Podczas zwyczajnej rozmowy o potrzebach i tempie poznawania się, nagle zaczęło się robić dość nerwowo. - Chciałbyś pocałunku i przytulenia? Ode mnie tego nie dostaniesz - zaznaczyła dziewczyna, po czym chwilę później odmówiła, gdy Islander chciał dokończyć dyskusję. Taki obrót spraw nie wróży niczego dobego, szczególnie, że w Kręgu Ognia w każdej chwili może zapłonąć...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 8, odcinek 9:

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od 4 września od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 21:00 w Czwórce.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci