2023-09-17

Łukasz dołączył do 8. edycji „Love Island. Wyspa miłości”

0

Pewny siebie singiel twierdzi, że w programie nie ma par, których nie dałoby się rozdzielić. Na jaką strategię chce postawić, żeby zmienić układ w randkowym reality show? Która z pań jest najbardziej w jego typie? Przystojny fan piłki nożnej w willi szuka szczęścia, dobrej zabawy, ale przede wszystkim poważnej relacji. „Love Island. Wyspa miłości” od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 21:00 w Czwórce.

Kim jest Łukasz Pietrzak?
Pracuje jako przedstawiciel handlowy, ale jego największą pasją jest sport. Grał w piłkę nożną, ćwiczy na siłowni, jeździ rowerem. Twierdzi, że na początku sprawia wrażenie pewnego siebie cwaniaczka, choć wcale taki nie jest. Lepiej dogaduje się z kobietami niż z facetami, przez co w rodzinnym mieście ciągnęła się za nim opinia babiarza.

Szuka prawdziwego szczęścia
W trakcie dziesięciu ostatnich lat Łukasz był w trzech związkach. Z jedną partnerką planował nawet ślub, ale przed ceremonią zrozumiał, że to byłby błąd, bo oświadczył się głównie pod presją otoczenia. W willi „Love Island” chce znaleźć prawdziwą miłość i zbudować relację, którą będzie mógł pielęgnować po programie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 21:00 w Czwórce.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci