2022-09-23

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Mylne tropy

0

Oglądaj odcinki 614, 615, 616, 617 od 26 do 29 września na antenie Czwórki. Co zaplanowali scenarzyści serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”? Jakich emocji dostarcza w kolejnym tygodniu produkcja, która przyciąga przed ekrany miliony widzów? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na polsatgo.pl.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 614
Na komendzie zjawia się zrozpaczona kobieta, która twierdzi, że jej córka padła ofiarą gwałtu. Podczas rozmowy z policją dziewczyna zeznaje, że napadł ją czarnoskóry kierowca taksówki. Latoszek i Wach wpadają na jego trop i mężczyzna trafia do aresztu. Wkrótce pojawiają się jednak wątpliwości, a w kręgu podejrzanych znajdują się kolejne osoby.
Nieoczekiwanie głównym problemem dla śledczych staje się prokurator Janik, który po ostatnich przeżyciach zdaje się być jeszcze bardziej zajadły niż wcześniej. Obwiniając śledczych z wydziału kryminalnego, na każdym kroku próbuje uprzykrzyć im życie.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 615
Podczas napadu na konwój z pieniędzmi zostaje zrabowanych 1,5 miliona złotych. Co gorsza, ginie jeden z ochroniarzy. Przed śmiercią mężczyzna zdążył wypowiedzieć dziwne słowa, których znaczenia nikt nie potrafi wyjaśnić. Śledczy zakładają, że ich rozszyfrowanie pomoże znaleźć napastników.
Policjanci zwracają uwagę na osobę Boguckiego, który niedawno zwolnił się z firmy ochroniarskiej odpowiadającej za transport pieniędzy. Mężczyzna nie dogadywał się z szefem, domagał się m.in. podwyżki, której nigdy nie otrzymał. Z czasem liczba podejrzanych rośnie, a tajemnicze słowa wypowiedziane przez umierającego ochroniarza nabierają nowego znaczenia.
Baśka Kalicka cały czas boryka się z problemami z siostrą. Żeby upewnić się, czy Gośka faktycznie bierze narkotyki, Kalicka zmuszona jest uciec się do podstępu.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 616
W mieszkaniu znanym z pijackich awantur dochodzi do nietypowego morderstwa. Mężczyzna zostaje przebity włócznią. Osoby biorące udział w libacji poprzedzającej tragedię trafiają do kręgu podejrzanych. Okazuje się jednak, że na imprezie był ktoś jeszcze, o kim policja nie miała pojęcia.
Górska i Jawor cały czas prowadzą równoległe śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci Leichmana i Jasienicy. Policjanci podejrzewają, że kolejną ofiarą mordercy może być doktor Kleszcz. Jednocześnie próbują wyjaśnić tajemnicę naukowych eksperymentów, w które kobieta oraz zamordowani mężczyźni byli zaangażowani.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 617
Walczak rozpoczyna nowy etap w zawodowym życiu. Zostaje przeniesiony na wieś - na posterunek policji w Komarowie. Jest to efekt zakulisowych działań ojca Kornelii. Dla Walczaka praca na wsi oznacza swoistą degradację i bezbrzeżną nudę.
Wkrótce jednak dochodzi do niebezpiecznego wypadku. Ktoś rozciągnął w poprzek drogi stalową linkę, wskutek czego przejeżdżający tamtędy mężczyzna wylądował w szpitalu. Pochodzący z Wrocławia poszkodowany nie trzymał z miejscowymi i nie cieszył się ich sympatią. Walczak rozpoczyna śledztwo. Problem w tym, że mieszkańcy wsi nie mają zaufania do nowego policjanta. Nieoczekiwanie najbliższą osobą Kuby staje się jego atrakcyjna gospodyni.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze