2022-09-02

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Każdy coś udaje

0

Oglądaj odcinki 602, 603, 604, 605 od 5 do 8 września na antenie Czwórki. Co zaplanowali scenarzyści serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”? Jakich emocji dostarcza w kolejnym tygodniu produkcja, która przyciąga przed ekrany miliony widzów? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na polsatgo.pl.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 602
Inspektor Maciejowski prowadzący śledztwo w sprawie zabójstwa Kubisa dowiaduje się, że w przestępczym środowisku ktoś zamówił odpalaną zdalnie bombę. Nie wiadomo, kto jest nabywcą, ale wkrótce Ola wpada na nowy trop. Odkrywa, że pracująca na komendzie sprzątaczka w ostatnim tygodniu wzięła dwa razy więcej dyżurów niż inni pracownicy, a w dniu zamachu pojawiła się na komendzie rano i wieczorem. Gdy policjanci odnajdują zwłoki sprzątaczki, są pewni, że trafili na ślad zamachowca. Niestety, przestępca cały czas jest o krok przed śledczymi i w efekcie w niebezpieczeństwie znajdują się również Ola Latoszek oraz żona Kubisa, Wanda.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 603
Brutalnie pobita kobiet umiera we własnym mieszkaniu. Jak się okazuje, ofiara była celebrytką znaną z tego, że spotykała się z popularnymi sportowcami. W związku z tym do grona podejrzanych trafiają: jej były partner - Gąsior, którego posądziła kiedyś o pobicie, a także bokser, z którym spotykała się do niedawna - Kraska. Ofiara poznała Kraskę na spotkaniach grupy wsparcia, kiedy mężczyzna próbował leczyć się z niekontrolowanych wybuchów agresji.
Pracując razem, Górska i Jawor coraz bardziej zbliżają się do siebie, choć próbują udawać, że jest inaczej. Buzujące w nich uczucia coraz trudniej im jednak kontrolować…

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 604
Wach i Walczak rozpoczynają śledztwo w sprawie potwornej zbrodni. Ktoś zamordował 15-letnego chłopca – Kamila Sawko. Istnieje podejrzenie, że doszło do włamania i przyłapany na gorącym uczynku przestępca w ten sposób pozbył się świadka. Przemawiają za tym wstępne oględziny miejsca zbrodni oraz fakt, że na osiedlu, gdzie mieszkał chłopiec, były ostatnio dwa włamania. Policjanci sprawdzają ten trop, gdy pojawia się nowy – okazuje się, że Kamil przed śmiercią nawiązał przez internet znajomość z podejrzanym osobnikiem. Policja nie wyklucza, że chłopiec mógł paść ofiarą pedofila.
Tymczasem Walczak wciąż nie ma odwagi przyznać się przed przyjaciółmi, że spotyka się z o wiele młodszą od siebie dziewczyną. W efekcie Kornelia musi godzić się na kolejne wariackie pomysły Kuby, służące utrzymaniu ich relacji w tajemnicy
.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 605
Kobieta znajduje w mieszkaniu zwłoki męża z poderżniętym gardłem. Jak się okazuje, mężczyzna obracał się w kręgu złodziei samochodów i był winien niemałą sumę pieniędzy koledze z półświatka. Wkrótce policjanci zaczynają podejrzewać, że żona zamordowanego nie powiedziała im całej prawdy, podobnie jak córka mężczyzny i jej partner. Grono podejrzanych powiększa się i rodzi się pytanie, czy był tylko jeden sprawca.
Tymczasem Kalicka jako opiekunka Franka napotyka problemy wychowawcze. Dochodzi do tego, że zostaje wezwana przez dyrekcję szkoły po tym, jak jej siostrzeniec stał się sprawcą niemałego zamieszania
.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze