2022-06-03

Serial „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” oglądają miliony

0

To jedna z najpopularniejszych produkcji w swoim paśmie w skali całego kraju. Widownia premierowych odcinków przekracza 5 milionów widzów. A razem z pasmem powtórkowym to ponad 6 milionów odbiorców. Zdjęcia do nowego, 13. sezonu serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, rozpoczynają się w czerwcu 2022 roku.

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na polsatgo.pl.

12. sezon hitu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” oglądało w Czwórce ponad 5 milionów widzów w pasmie premierowym, a uwzględniając także emisje w pasmach powtórkowych - prawie 6,3 mln (liczba widzów, którzy obejrzeli co najmniej połowę odcinka). W premierowym paśmie dawało to Czwórce udziały w rynku na poziomie 7,7% w grupie wszystkich badanych. W grupie komercyjnej udziały serialu wyniosły 6,5% (SHR All 16-59), a wśród młodych widzów przed trzydziestym rokiem życia przekroczyły 8,2% (SHR All 16-29).

W paśmie emisji „Sprawiedliwych…” - od poniedziałku do czwartku o godz. 20 - Czwórka była czwartą najchętniej oglądaną stacją w Polsce w grupie 4+, natomiast w grupie 16-29 plasowała się na trzecim miejscu.

Odcinkiem o najwyższej średniej minutowej widowni - 1,16 mln osób - był odcinek wyemitowany 23 marca, a najwyższe w tym sezonie udziały w rynku - 9,3% (SHR All 4+) - miał odcinek wyemitowany 19 maja. W grupie 16-29 rekordowy w tej serii wynik - 14% (SHR All 16-29) - padł 7 kwietnia.

Jesienią Czwórka wyemituje 13. sezon przebojowej produkcji o wrocławskich śledczych z wydziału dochodzeniowego dowodzonego przez naczelnika Kubisa, w rolę którego wciela się Marek Włodarczyk.

Zdjęcia do nowych odcinków „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego” rozpoczynają się w połowie czerwca. Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze