2022-09-16

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Czyja to krew?

0

Oglądaj odcinki 610, 611, 612, 613 od 19 do 22 września na antenie Czwórki. Co zaplanowali scenarzyści serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”? Jakich emocji dostarcza w kolejnym tygodniu produkcja, która przyciąga przed ekrany miliony widzów? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na polsatgo.pl.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 610
Podczas prac budowlanych robotnicy znajdują ciało kobiety. Zwłoki ukryto w posadzce piwnicy. Wśród zatrudnionych przy wykonaniu piwnicznej wylewki jest Błażej Biernat - były przestępca skazany kiedyś za rozbój i pobicie. Gdy policja próbuje z nim porozmawiać, mężczyzna ucieka. W trakcie przeszukiwania jego mieszkania odkryte zostają ślady krwi, nie wiadomo jednak, do kogo należą. Wkrótce śledczy trafiają na kolejny trop. Okazuje się, że zamordowana dziewczyna spotykała się z mężczyzną, który miał prowadzić nielegalny interes. Sytuacja komplikuje się, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie córka Biernata.
Tymczasem Walczak nie potrafi zdobyć się na odwagę, by powiedzieć Paulinie o związku z Kornelią. Ale prawda w końcu wychodzi na jaw...

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 611
Podczas rutynowej kontroli policjanci znajdują u bezdomnego mężczyzny odrąbany ludzki palec. Bezdomny nie udziela żadnych wyjaśnień i sprawia wrażenie chorego psychicznie. Wkrótce okazuje się, że palec należał do Krystiana Legowicza. Legowicz zamieszany był w gwałt, ale nigdy nie został skazany, a teraz ślad po nim zaginął. W jego mieszkaniu śledczy znajdują ślady krwi oraz wizytówkę klubu nocnego. Właściciel klubu jest sutenerem i może mieć coś wspólnego z tajemniczym zaginięciem Legowicza.
Tymczasem w życiu Kalickiej dochodzi do kolejnego wstrząsu. Dyrektor ośrodka odwykowego podejrzewa, że Gośka zażywa narkotyki.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 612
Śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci Leichmana trwa. Policjanci próbują ustalić, czy to w jego krwi został utopiony Jasienica. Obydwie ofiary łączy osoba pacjenta, u którego podejrzewano syndrom Reinfielda, co oznacza, że chory miał nieuzasadnioną potrzebę picia krwi. Tymczasem Kropelka odkrywa, że pod domem Jasienicy i Leichmana stał zaparkowany samochód. Dodatkowo sąsiedzi ofiar widzieli w pobliżu tajemniczą kobietę. Wkrótce policjanci trafiają na jej ślad. Jednak tajemnica śmierci obu mężczyzna nie tylko nie zostaje rozwiązana, ale okazuje się coraz mroczniejsza.
Tymczasem Jawor próbuje sprostać ojcowskim obowiązkom, a do pomocy angażuje pracowników komendy.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 613
W szkole tańca w brutalny sposób zostaje zamordowana jedna z instruktorek. Ktoś wbił jej w oczodół obcas i przebił mózg. Przyjaciółka dziewczyny zwraca uwagę, że morderstwa mógł dokonać jej chorobliwie zazdrosny partner. Policja odkrywa, że mężczyzna wysyłał do ofiary pełne jadu i nienawiści wiadomości. Atmosfera zagęszcza się, gdy dochodzi do kolejnego, równie makabrycznego morderstwa.
Tymczasem Wach i Walczak przechodzą trudne chwile w życiu prywatnym. Związek z Kornelią jest dla Pauliny nie do zaakceptowania. Niestety nie jest to jedyny problem Kuby, ponieważ niespodziewanie w jego drzwiach staje ojciec Kornelii i tym razem zamierza swoje groźby wprowadzić w czyn…

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze