2021-05-21

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 75: Rodzinne spotkanie na wesoło

0

Czy faktycznie z najbliższymi wychodzi się najlepiej wyłącznie na zdjęciu? O czym rozmawiać wspólnie przy stole, tak, żeby nie umrzeć z nudów? Jak reagować na zaczepki wujków, cioć i innych krewnych? Na te pytania starali się odpowiedzieć artyści z grupy K2, która gościła w 75. odcinku programu „Gwiazdy Kabaretu” w Czwórce. Jak bawili publikę w show prowadzonym przez Roberta Korólczyka?

Oglądaj Gwiazdy Kabaretu online na IPLA.TV.

Śniadanie Wielkanocne z cyklicznym udziałem rodziny męża, może doprowadzić do szewskiej pasji każdą gospodynię. Może dlatego dobrą metodą jest wypicie przed przyjęciem trzech kubków z melisą. Okazuje się, że brat małżonka potrafi być najbardziej irytującą postacią podczas świąt. - Twój puder z banana pasuje do takiej małpy - przyznał gość, dając buziaka pani domu. Jak zareagowała? Okazuje się, że gość nie przyszedł z pustymi rękami i na uroczyste śniadanie przyniósł... majonez.

Bartosz Klauziński, Tomasz Łupak i Dominika Najdek dworowali sobie z każdego aspektu familijnych niuansów. Także ukochanych zwierząt. Okazuje się, że można nazwać psa na cześć sponsora rodziny, czyli MOPS. - Pefronów niestety nie hodują - przyznał ze smutkiem jeden z bohaterów skeczu. Czy rozbawili tym widzów?

- Jak to na Wielkanoc, jaj nie brakuje - podsumował Robert Korólczyk. Zielonogórscy kabareciarze udowodnili także, że wspólne spotkania z bliskimi online są możliwe. Z czego jeszcze śmiano się w 75. odsłonie kabaretowego cyklu Czwórki?

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze