2021-05-07

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 73: Która płeć jest słaba?

0

Kabaret Nowaki „grilluje” popularne stereotypy dotyczące pań i panów. Skecze udowadniają, że silne i słabe strony kobiet oraz mężczyzn są inne, niż może się to powszechnie wydawać. Jakie sceny odegrali bohaterowie 73. odcinka programu „Gwiazdy Kabaretu” w Czwórce? Z czego najbardziej śmiała się publiczność w show prowadzonym przez Roberta Korólczyka?

Oglądaj Gwiazdy Kabaretu online na IPLA.TV.

- Trudno jest żyć z kobietą, ale jeszcze trudniej żyć bez niej - przyznał gospodarz programu. Co na to artyści z Zielonej Góry? W jednej ze scenek poznajemy wiejskie małżeństwo, które wybrało się do lekarza pierwszego kontaktu. Okazuje się, że para omyłkowo zamiast do gabinetu doktora, trafiła do salonu SPA. Jak zachowała się żona, a jak mąż?

- Dziesięć lat małżeństwa, dwanaścioro „dzieciów”, a ten nie wie, gdzie się żeton wpycha - zareagowała pani na złą obsługę aparatu vendingowego przez pana. Okazuje się, że para szukała u doktora byka, który będzie inseminował należącą do nich młodą krowę? W jaki sposób ustosunkował się do sytuacji pracownik SPA? Czy był w stanie uspokoić roztrzęsioną kobietę, która myślała, że voucher to nazwa strasznej choroby? Czy mężczyzna, który przybył do salonu piękności prawidłowo rozumie sens zabiegu świecowania uszu?

W 73. odsłonie kabaretowego cyklu Czwórki można było również zobaczyć gagi tratujące m.in. o relacjach gosposi i księdza. Który z żartów bawił najbardziej?

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze