2021-05-14

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 74: Zróbmy to wszyscy razem

0

Spółka z o.o. z Ewą Błachnio i jej kolegami postanowiła pożartować na kolejne tematy. Jak razem z nią bawili widzów Robert Korólczyk, Łukasz Kaczmarczyk i Bartosz Gajda? Artyści zaprezentowali program traktujący o radzeniu sobie w czasach pandemii. Ale nie tylko. Jakie skecze przedstawili jeszcze w 74. odcinku programu „Gwiazdy Kabaretu” w Czwórce?

Oglądaj Gwiazdy Kabaretu online na IPLA.TV.

Czas pandemii jest trudny dla wszystkich. W wyjątkowy sposób dotknął jednak niektóre branże i przedstawicieli konkretnych zawodów. Artyści to ci, których lockdown zrujnował wyjątkowo. Spółka z o.o. przedstawiła serię gagów traktujących o przebranżowieniu twórców. Czym w czasach rozpasanego wirusa zajmują się ludzie kultury?

Rockman przeistoczył się w inseminatora, śpiewak operowy stał się żigolakiem, a wzięta piosenkarka walczy w... klapkach. Okazuje się, że artystka ma też zwierzątko, którym się opiekuje. To kleszcz! - Tak spuchł, że przez chwilę myślałam, że mam trzeci sutek - przyznała postać, w którą wcieliła się Ewa Błachnio. Czy świat stanął na głowie?

Kolejna scena opowiadała o pijanej kobiecie, która omyłkowo bierze swojego męża za kierowcę tzw. przewozu osób. Czy prowadzącego pojazd naprawdę interesuje „jaka Kryśka jest głupia”? Jak zachowa się nietrzeźwa podczas kontroli policji? Z czego najbardziej śmiała się publiczność w 74. odcinku show Czwórki?

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Komentarze