2020-03-09

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 630: Czy strzelba wypali?

0

Ojciec Asi zabiera Szymona na „męski wypad”. Ma on nieoczekiwany obrót... Co się stało? Czy życie policjanta będzie zagrożone? Jakie sprawy czekały na funkcjonariuszy w 630 odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj serial „Policjantki i Policjanci” online na IPLA.TV.

Na komendzie zjawia się zrozpaczony mężczyzna, który chce zgłosić zaginięcie żony. W trakcie przesłuchania zeznaje, że mogła zostać porwana przez byłego pracownika komisu samochodowego, którego jest właścicielem. Wkrótce przychodzi list z żądaniem okupu. Policjanci planują ryzykowną akcję, która ma zaskakujący finał.

Krzysiek Zapała idzie spotkać się z żoną do domu jej rodziców. Pretekstem jest zainteresowanie kupców działką, na której miał stanąć ich wymarzony dom. Mężczyzna ma nadzieję, że Emilka, tak jak on, nie będzie chciała doprowadzić do sprzedaży ziemi. Beata, właścicielka nocnego klubu, składa Krzyśkowi zaskakującą propozycję.

Ojciec Asi oznajmia, że chce dogadać się z Szymonem. Proponuje, żeby udali się razem na „męski wypad”. Policjantka nie podejrzewa, że ojciec uknuł pewną intrygę. Sam na sam z chłopakiem w lesie Zatoński nagle wyciąga broń...

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 629: Ciężki czas dla Zuzy
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 628: Wśród rozpustników
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 627: Trudno wygrać z miłością
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 626: Ich ostatni patrol
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 625: Zaniedbany chłopiec

Komentarze
© TV4 2020