2020-03-03

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 626: Ich ostatni patrol...

0

Kowal i Bachleda zostają rozdzieleni. Dlaczego do tego doszło? Jak Miłosz i Zuzanna odniosą się do zmian? Tymczasem we Wrocławiu ktoś zestrzelił drona… Co jeszcze wydarzyło się w 626 odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj serial „Policjantki i Policjanci” online na IPLA.TV.

Przed służbą Zuza zagląda do sklepu z rzeczami dla niemowląt. Informacje o ciąży wciąż skrywa przed współpracownikami. Czy ktoś się domyśla?

Podczas porannej odprawy komendant Jaskowska informuje Kowal i Bachledę, że dziś będzie ich ostatni wspólny patrol. W ramach poprawy wyników wkrótce nastąpią zmiany w załogach. Czy personalne roszady będą odpowiadały wszystkim funkcjonariuszom?

Patrol 05 jedzie do pierwszego zgłoszenia. Studentce, która przez kilka ostatnich dni przebywała w szpitalu, ktoś okradł mieszkanie. Nie ma śladów włamania, więc podejrzenia padają na ostatniego współlokatora, z którym nie łączą jej zbyt dobre stosunki. Co więcej, okazuje się, że mężczyzna niedawno kupił sobie drogi motor. Ale czy na pewno to on jest sprawcą kradzieży?

W ciągu dnia policjanci zajmują się też sprawą zestrzelonego drona. Sąsiad pewnego chłopaka twierdzi, że przy jego pomocy nastolatek… podglądał sąsiadki. Niebawem dochodzi do zaskakującego zwrotu w całej sprawie.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 625: Zaniedbany chłopiec
Co wydarzy się w nowym sezonie serialu „Policjantki i Policjanci”?

Komentarze
© TV4 2020