2020-03-02

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 625: Zaniedbany chłopiec

0

Natalia Mróz i Wojciech Niedźwiecki na tropie nielegalnej fabryki. Czy zamknięty w sobie mały Antek naprowadzi funkcjonariuszy do zorganizowanej grupy przestępczej? Co jeszcze wydarzyło się w 625 odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj serial „Policjantki i Policjanci” online na IPLA.TV.

Na komendę przychodzi zaniepokojona nauczycielka. Jeden z jej uczniów, który pochodzi z patologicznej rodziny, jest zabiedzony i prawdopodobnie bity przez bliskich. Chłopiec od dwóch tygodni nie pojawił się w szkole, więc kobieta prosi, żeby policjanci sprawdzili, czy wszystko z nim w porządku.

Natalia Mróz i Wojtek Niedźwiecki jadą do obskurnej kamienicy, w której rozmawiają z matką dziecka. Ta twierdzi, że z synem wszystko w porządku - po prostu jest chory. Kobieta jest agresywna w stosunku do interweniujących i irytują ją pytania o dziecko. Czy coś ukrywa?

Funkcjonariuszom z załogi 06 cała sprawa nie daje jednak spokoju, dlatego kontaktują się z pracownikiem opieki społecznej. Wkrótce dochodzi do tragicznego incydentu. Ma to związek z nielegalną fabryką. Po służbie Wojtek namawia Natalię, aby poszła do lekarza i sprawdziła, czy ktoś nie dosypał jej czegoś do drinka podczas niedawnego wypadu do klubu z Asią.

Zatońska i Zieliński cieszą się chwilami we dwoje w domku letniskowym. Nagle zjawia się nieoczekiwany gość...

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
Co wydarzy się w nowym sezonie serialu „Policjantki i Policjanci”?

Komentarze
© TV4 2020