2020-03-05

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 628: Wśród rozpustników

0

Pierwszy wspólny patrol oraz pierwsze interwencje Bachledy i Mróz. Już na początku współpracy patrol trafia na dwie intrygujące sprawy - pigułki gwałtu, prostytutki i internetowy seks… Co jeszcze wydarzyło się w 628 odcinku serialu „Policjantki i Policjanci” w Czwórce?

Oglądaj serial „Policjantki i Policjanci” online na IPLA.TV.

Natalia i Góral jadą do wezwania. Na ulicy leży pijany mężczyzna, który nie ma przy sobie telefonu i dokumentów. Przechodzień podejrzewa, że mógł go okraść mieszkający w pobliżu łobuz. Mróz i Bachleda chcą z nim porozmawiać, ale wyrostek nie jest skory do współpracy. Szybko okazuje się, że ma sporo na sumieniu.

Nieco później policjanci jadą do szpitala, żeby porozmawiać z człowiekiem z porannej interwencji. Wychodzi na jaw, że ktoś prawdopodobnie podał mu pigułkę gwałtu. Funkcjonariusze chcą pomówić z żoną mężczyzny, ale kobieta nagle znika.

Zapała zamierza sprzedać ziemię, na której kiedyś planowali wybudować z Emilką dom. Gdy jednak spotyka się z potencjalnymi kupcami, zaczyna mieć poważne wątpliwości. Wieczorem Natalia otrzymuje tajemniczą przesyłkę. Nie ma wątpliwości, że ktoś próbuje ją zastraszyć.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce oraz w IPLA.TV

Zobacz także:
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 627: Trudno wygrać z miłością
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 626: Ich ostatni patrol
„Policjantki i Policjanci” - odcinek 625: Zaniedbany chłopiec
Co wydarzy się w nowym sezonie serialu „Policjantki i Policjanci”?

Komentarze
© TV4 2020