2019-11-17

„Miłość na zakręcie”: Helena sprawdzi stan Wiktora

0

Ambitna lekarka dociekliwie bada formę i zdrowie ojca Jowity. Między mężczyzną a specjalistką od ortopedii wyraźnie iskrzy. Czy dojdzie do romansu? Oboje, mimo sporów, mają się ku sobie. Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 53-56 serialu „Miłość na zakręcie” emitowanych od 18 do 21 listopada?

Oglądaj „Miłość na zakręcie” online na IPLA.TV.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 53
Wiktor budzi się w mieszkaniu młodych sąsiadek i ma wątpliwą przyjemność poznać ich matkę - Helenę. Sebastian złości się na Natalię, że kontaktuje się z jego ojcem i matką. Rodzina Darka jest szczęśliwa, gdy Hania zaprasza go na randkę. Jowita dopytuje Ewę o szczegóły interesu, który można zrobić z właścicielami upadającego austriackiego komisu. Martyna prosi Krystiana, żeby wyprowadzili się z domu jej ojca. Darek spotyka dawnych kumpli i utwierdza się w przekonaniu, że nie należy już do wiejskiej społeczności Kasek.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 54
Krystian martwi się, że Martyna nie chce mu podać powodów swojej radykalnej decyzji. Wiktor wpada na matkę swoich sąsiadek, która nie ukrywa, że za nim nie przepada. Jowita umawia Krysię, pilnie potrzebującą sercowej porady, ze swoją sąsiadką - wróżką Manuelą. Kolega wyznaje Ani, że Hubert spotyka się z nią wyłącznie ze względu na popularność, jaką zdobył dzięki zamieszczanym na swoim vlogu relacjom z jej porwania. Wiktor doznaje kontuzji i trafia w ręce kobiety, której wolałby już nie spotkać… W mieszkaniu Włodka pojawia się kuratorka sądowa.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 55
Włodek i jego żona nie mogą dojść do siebie po tym, co się stało. Andrzej nie może się pogodzić z wyprowadzką córki z domu. Krysia robi się zazdrosna o Mariana podrywanego przez klientki. Kwitnie romans Darka z Hanią. Jowita dowiaduje się o kolejnym posunięciu Bogdana, z którym się nie zgadza. Igor spotyka się z Jurkiem, który zapewnia go, że jego rodzice przestali pić i urządzać awantury. Helena odwiedza Wiktora, żeby sprawdzić stan jego kostki. Krysia dostaje zlecenie od kuzynki i jej męża na organizację w swoim barze ich koralowych godów.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 56
Ojciec nie chce słyszeć o powrocie Darka do Warszawy i namawia go na przejęcie gospodarstwa. Bogdan dopytuje Jowitę o tajemnicze inwestycje, które ma w planach. Jej milczenie doprowadza do kolejnej awantury o to, kto jest prawdziwym właścicielem Auto-Kawexu. Wiktor uruchamia swoje znajomości, żeby pomóc Włodkowi. Do Antoniego przyjeżdża z awanturą syn. Mężczyzna szybko zauważa, że jest pod wpływem narkotyków. Między Andrzejem i Waldkiem dochodzi do ostrej kłótni. Martyna ma koszmarne sny o swoim ojcu.

Miłość na zakręcie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLI.

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Miłość na zakręcie”? Poznaj postaci
Kamila Boruta: Moja bohaterka musi mieć twarde cztery litery
Karol Strasburger: Kabriolety, „dziewczynki” i wesołe życie
Jasper Sołtysiewicz: Kobiety będą rywalizować o Krystiana
Tomasz Zaród: Trzeba pozytywnie patrzeć na innych ludzi

Komentarze
© TV4 2020