2019-11-15

Katarzyna Skrzynecka w serialu „Miłość na zakręcie”

0

Aktorka dołączyła do obsady produkcji Czwórki. Kogo gra? W serialu „Miłość na zakręcie” możemy oglądać m.in. Kamilę Borutę, Aleksandrę Szwed, Violettę Arlak, Karola Strasburgera, Zbigniewa Stryja, Jaspera Sołtysiewicza czy Antka Smykiewicza. Grono bohaterów powiększyła Katarzyna Skrzynecka. Kim jest jej postać?

W obyczajowej produkcji z wątkami komediowymi, romantycznymi i sensacyjnymi Katarzyna Skrzynecka wciela się w rolę Heleny - kobiety silnej, niezależnej, atrakcyjnej, niemającej kompleksów i nieuznającej odejmowania sobie lat. Inteligentna, pewna siebie, z poczuciem humoru i dystansem, dopełnia galerię kobiecych postaci serialu, którego bohaterki przełamują stereotypy i nie boją się podejmować wyzwań.

Helena jest doktorem ortopedii i matką dwóch dorosłych córek, sąsiadek Wiktora (Karol Strasburger) - ojca głównej bohaterki serialu, emerytowanego architekta i bon vivanta, którego poznaje w nieco dwuznacznej sytuacji.

Znajomość zaczyna się od awantury i ostrej reprymendy dla Wiktora, a kolejne spotkania staną się okazją do wymiany nieustannych uszczypliwości. Na domiar złego Wiktor dozna kontuzji i będzie skazany na pomoc Heleny, a co za tym idzie - na kolejne docinki pięknej lekarki, których nie omieszka zresztą odwzajemnić...

Katarzyna Skrzynecka zdradziła na swoim profilu w mediach społecznościowych, że choć Helena i Wiktor „nieco się nie lubią” i aż iskrzy od wzajemnych złośliwości, to wkrótce się to zmieni.

Czy tych dwoje potwierdzi regułę, mówiącą, że „kto się lubi, ten się czubi”?

Miłość na zakręcieod poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLI.

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Miłość na zakręcie”? Poznaj postaci
Kamila Boruta: Moja bohaterka musi mieć twarde cztery litery
Karol Strasburger: Kabriolety, „dziewczynki” i wesołe życie
Jasper Sołtysiewicz: Kobiety będą rywalizować o Krystiana
Tomasz Zaród: Trzeba pozytywnie patrzeć na innych ludzi

Komentarze
© TV4 2020