2019-11-03

„Miłość na zakręcie”: Wiktor uwodzi w Auto-Kawexie

0

Ojciec Jowity podrywa pracownice córki. Kto wpadł w oko mężczyźnie? Jak do amorów ojca odniesie się Kawecka? Czy wpłynie to na stosunki panujące w rodzinie? Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 45-48 serialu „Miłość na zakręcie” emitowanych od 4 do 7 listopada?

Oglądaj „Miłość na zakręcie” online na IPLA.TV.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 45
Waldek domyśla się, kto zlecił jego pobicie. Nie mówi współpracownikom, że został napadnięty, a swoje siniaki tłumaczy wypadkiem rowerowym. Informacja, która Włodkowi wydaje się bez znaczenia, martwi Jowitę i zasiewa w niej niepewność co do tego, jak sobie radzi w firmie. Krysia lituje się nad bezdomnym Marianem i pozwala mu nocować w barze. Krystian ku przykremu zaskoczeniu bliskich wyprowadza się do Andrzeja i dochodzi do nieprzyjemnej sceny. Igor orientuje się, że ma w Marianie poważnego rywala.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 46
Wiktor próbuje poderwać jedną z pracownic Jowity. Antoni zwierza się Monice z problemów syna. Jurek i Thao spierają się, która z kobiet zasługuje na miano miss autocentrum. Darek wybiera się na kolejną randkę z Małgosią, która bierze go za milionera. Postanawia zaimponować dziewczynie pożyczonym garniturem oraz podróbką luksusowego zegarka. Szyki niespodziewanie krzyżuje mu brat. Monika przypadkiem widzi w telewizji mężczyznę, z którym kilka miesięcy temu zdradziła swojego chłopaka.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 47
Ewa radzi Monice, aby odnalazła Damiana, o którym nie może zapomnieć. Matka dzwoni do Darka z prośbą, żeby przyjechał do domu i pomógł ojcu w gospodarstwie. Jowita przypadkiem widzi film, który nawiązuje do niedawnych wydarzeń i jest zszokowana jego wulgarnością. Jej reakcja nie znajduje jednak poparcia u osoby, od której tego oczekiwała. Ewa przeprowadza jazdy doszkalające z Wiktorem. Gertruda przyjeżdża do Warszawy z kolejną wymyśloną chorobą, która szokuje Darka i Lucka. W Auto-Kawexie w tajemnicy przed Jowitą powstają kserokopie dokumentów firmy.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 48
Lucek wykorzystuje ciocię Gertrudę, żeby zarobić kolejne pieniądze. Widok Sebastiana z Natalią pomaga Darii podjąć ważną życiową decyzję. Igor poznaje kolejne smutne fakty z życia Jurka. Chce poprawić chłopcu nastrój i zabiera go na swoją randkę z Krysią, co spotyka się z reakcją, jakiej się nie spodziewał. Wiktor planuje następny krok i rezerwuje stolik w restauracji. Na terenie autocentrum uruchamia się alarm...

Miłość na zakręcie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLI.

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Miłość na zakręcie”? Poznaj postaci
Kamila Boruta: Moja bohaterka musi mieć twarde cztery litery
Karol Strasburger: Kabriolety, „dziewczynki” i wesołe życie
Jasper Sołtysiewicz: Kobiety będą rywalizować o Krystiana
Tomasz Zaród: Trzeba pozytywnie patrzeć na innych ludzi

Komentarze
© TV4 2020