2019-10-27

„Miłość na zakręcie”: Marian chce pomóc Krysi

0

Mężczyzna coraz swobodniej czuje się w barze i za barem. Co z tego wyniknie? Wielbiciel właścicielki lokalu postanawia wesprzeć ją w prowadzeniu interesu. Czy Krysia mu na to pozwoli? Jak czuje się w tej sytuacji? Co wydarzy się w odcinkach 41-44 serialu „Miłość na zakręcie” emitowanych od 28 do 31 października?

Oglądaj „Miłość na zakręcie” online na IPLA.TV.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 41
Krysia chciałaby się uwolnić od przeszłości, tymczasem nie zanosi się na to, aby łatwo się z tym uporała. Podobnie jak z irytującymi zalotami, których ma już dosyć. Krystian ostro reaguje na presję, żeby zerwał z Martyną. Przed domem Kaweckich pojawia się kobieta, która twierdzi, że jest przyszłą żoną Wiktora. Darek w rozmowie z Igorem dziwi się wyobrażeniom, jakie na jego temat wydaje żywić Małgosia. Krystian zdradza Martynie, że specjalnie dla niej zaczął się uczyć jazdy konnej. Jowita odkrywa, że Antoni ma problem z alkoholem i poznaje dramatyczną historię życia mechanika.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 42
Andrzej zaskakuje córkę wielkoduszną propozycją. Jowita żali się ojcu, że kobieta, której obiecał małżeństwo, spędziła noc pod jej domem i nie chce odejść. Do akcji wkracza Daria, która sprytnym fortelem pozbywa się stalkerki. Antoni zapewnia Jowitę, że przestanie pić i będzie nadal jej prawą ręką w firmie. Ewa pomaga Darkowi zrobić piorunujące wrażenie na randce. Krystian nie nocuje w domu, a Natalię i Sebastiana czeka spore zaskoczenie.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 43
Darka odwiedza młodszy brat, Lucek, który szybko znajduje sprytny sposób na zarobienie pieniędzy w Warszawie. Marian upiera się, że chce pomóc Krysi w prowadzeniu baru. Andrzej wykonuje kolejny krok, żeby zjednać sobie Krystiana. Antoniego odwiedza synowa z wnuczką, przynosząc niepokojące wieści o jego synu. Daria przypadkiem dowiaduje się o rewolucji w życiu Sebastiana.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 44
Darek z zażenowaniem patrzy na kolejne pomysły młodszego brata na zarobienie pieniędzy w Warszawie. Sonia jest przekonana, że powinni z Waldkiem wyjechać do Hamburga, gdzie zapewnią lepszą opiekę swojej córeczce. Igor zostaje wyciągnięty na męską rozmowę dotyczącą Krysi i rywalizacji o jej względy. Waldek znajdzie się w opałach.

Miłość na zakręcieod poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLI.

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Miłość na zakręcie”? Poznaj postaci
Kamila Boruta: Moja bohaterka musi mieć twarde cztery litery
Karol Strasburger: Kabriolety, „dziewczynki” i wesołe życie
Jasper Sołtysiewicz: Kobiety będą rywalizować o Krystiana
Tomasz Zaród: Trzeba pozytywnie patrzeć na innych ludzi

Komentarze
© TV4 2020