2019-10-20

„Miłość na zakręcie”: Bogdan znów może być szefem?

0

Kawecki ma inną wizję autocentrum niż żona. Kto poprowadzi Auto-Kawex? Jak niespodziewany powrót Bogdana wpłynie na losy rodziny i firmy? Co wydarzy się w odcinkach 37-40 emitowanych od 21 do 24 października?

Oglądaj „Miłość na zakręcie” online na IPLA.TV.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 37
Jowita poznaje szokujące fakty z przeszłości męża. Narasta konflikt Waldka z teściami, którzy usilnie namawiają jego żonę na przeprowadzkę z dziećmi do Hamburga. Monika przyłapuje narzeczonego klientki na ognistym flircie z jedną z instruktorek klubu fitness i ma coraz większy dylemat, czy powiedzieć Zuzannie prawdę. Krysia przekonuje się, że zamknięcie pewnego rozdziału z przeszłości będzie trudniejsze niż przypuszczała. Wiktor przeprowadza się na stałe do Warszawy, żeby być bliżej córki i wnuków, a Andrzej jest zszokowany, słysząc nowiny na temat rodziny Kaweckich...

„Miłość na zakręcie” - odcinek 38
Włodka czeka zaskakujące spotkanie. Gertruda, przekonana, że umiera na boreliozę, zaczyna spisywać testament. Tymczasem w Auto-Kawexie powstaje spore zamieszanie. Darek nie pozwala Antoniemu się napić i zwierza się Krysi z problemów alkoholowych wujka. Andrzej nie zgadza się, żeby Waldek wycofał się z ich układu i między mężczyznami dochodzi do kłótni. Jowita próbuje obudzić w sobie dawne uczucia.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 39
Jowita czuje się w obowiązku stanąć w obronie swojej wizji przyszłości Auto-Kawexu i choć stoczyła o firmę już niejedną walkę, ta konfrontacja okazuje się dla niej szczególnie trudna. Ewa boi się, że nastąpią zmiany w autocentrum i że straci pracę. Włodek kontynuuje przygotowania do egzaminu w konsulacie, który ma się zakończyć przyznaniem mu polskiego obywatelstwa. Igor w nieprzyjemnych okolicznościach poznaje rodzinę 12-letniego Jurka.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 40
Krysię czeka niespodzianka, która jest jej bardzo nie w smak. Tymczasem Igor nie wie co tym myśleć i czuje się oszukany przez kobietę. Na skutek ostatnich wydarzeń i pod wpływem emocji Krystian jest coraz bardziej skłonny zmienić swój stosunek do Andrzeja. Darek umawia się na pierwszą randkę z poznaną w pubie Małgosią.

Miłość na zakręcieod poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLI.

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Miłość na zakręcie”? Poznaj postaci
Kamila Boruta: Moja bohaterka musi mieć twarde cztery litery
Karol Strasburger: Kabriolety, „dziewczynki” i wesołe życie
Jasper Sołtysiewicz: Kobiety będą rywalizować o Krystiana
Tomasz Zaród: Trzeba pozytywnie patrzeć na innych ludzi

Komentarze
© TV4 2020