2019-10-12

„Miłość na zakręcie”: Kawecka blisko rozwiązania tajemnicy

0

Jowita już wie, kto jest sprawcą nieszczęść trapiących rodzinę. Kawecka stara się wyciągnąć konsekwencje wobec winnych. Czy sprawiedliwość zatriumfuje? W rozwiązaniu problemów pomaga policja, jednak nie wszystko dzieje się tak, jak założyła właścicielka autocentrum. Co wydarzy się w odcinkach emitowanych od 14 do 17 października?

Oglądaj „Miłość na zakręcie” online na IPLA.TV.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 33
Jowita nabiera podejrzeń, kto powoduje jej zgryzoty. Syn Włodka - Thao przyprowadza do autocentrum swojego kolegę zafascynowanego motoryzacją. Sebastian dowiaduje się, że Waldek po raz kolejny został ojcem i proponuje mu pomoc w opiece nad Stasiem. Wiktor przyjeżdża do firmy w zastępstwie Jowity i zachwyca się jedną z jej pracownic. Sebastian dostaje pewną propozycję, a Krysia - tajemniczy telefon.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 34
Monika zauważa narzeczonego swojej klientki całującego się z inną i ma dylemat, co zrobić. Sebastian jest zazdrosny o pewnego mężczyznę. Darek z pomocą Igora podrywa dziewczyny w barze. Do Warszawy z Hamburga przyjeżdżają skonfliktowani z Waldkiem rodzice jego żony. Ewa po raz kolejny zaskakuje kobietę nietypowym hobby, a Wiktor zapowiada Jowicie, że na stałe sprowadza się do Warszawy. W toczącym się śledztwie pojawia się nowy, zaskakujący świadek...

„Miłość na zakręcie” - odcinek 35
Śledztwo nabiera tempa, gdy właścicielka Auto Kawexu otrzymuje telefon od szantażystów. Rzecz ma związek z pewnym tajemniczym nagraniem. Nieoczekiwana ingerencja komplikuje plan Jowity, a jednocześnie doprowadza do pewnego odkrycia. Krystian poznaje pewien sekret. Co to będzie?

„Miłość na zakręcie” - odcinek 36
Trwa policyjna akcja. Kawecka staje w obliczu niebezpiecznej konfrontacji i dokonuje pewnego szokującego odkrycia. Życie rodziny Kaweckich może być zagrożone. Czy Jowicie uda się zapobiec tragedii? W trudnym momencie może liczyć na nieoczekiwanych sojuszników.

Miłość na zakręcieod poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLI.

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Miłość na zakręcie”? Poznaj postaci
Kamila Boruta: Moja bohaterka musi mieć twarde cztery litery
Karol Strasburger: Kabriolety, „dziewczynki” i wesołe życie
Jasper Sołtysiewicz: Kobiety będą rywalizować o Krystiana
Tomasz Zaród: Trzeba pozytywnie patrzeć na innych ludzi

Komentarze
© TV4 2020