2019-09-27

„Miłość na zakręcie”: Sekret pana Antoniego

0

Kto zna tajemnicę starego mechanika? Grozi mu kompromitacja? Sytuacja wśród pracowników Auto Kawexu robi się coraz bardziej przesycona erotyzmem. Czy Jowicie uda się utrzymać wszystko w ryzach? Co wydarzy się w odcinkach serialu „Miłość na zakręcie” emitowanych od 30 września do 3 października?

Oglądaj „Miłość na zakręcie” online na IPLA.TV.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 25
Mechanicy dokonują na zapleczu zaskakującego odkrycia. Włodek zaskarbia sobie sympatię Igora niespodziewaną deklaracją. Darek martwi się, że Basia nie ma dla niego czasu i aby poprawić swoje notowania u kobiety, wysłuchuje wykładu sąsiadek o strefach erogennych płci pięknej.
Jowita po raz kolejny przekonuje się, co oznacza temperament emeryta, gdy ojciec dzwoni do niej nad ranem i prosi, aby odebrała go z... komisariatu. Ania znajduje w skrzynce pewne zdjęcie. Co się na nim znajdowało?

„Miłość na zakręcie” - odcinek 26
Darek wtajemnicza Monikę w ostatnie kłopoty Antoniego. Tymczasem nowa pracownica Ewa podpada Waldkowi, sprzedając dwa samochody klientowi, który chciał kupić jeden.
Bar pani Krysi przeżywa oblężenie - sytuację pomaga opanować Igor. Właścicielka w ramach podziękowań zaprasza go na kolację. Ania przeprasza Jowitę za to, że była ostatnio nie do zniesienia i tylko przyjaciółce zdradza swoje prawdziwe intencje.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 27
Żona Waldka martwi się kłopotami finansowymi rodziny. Igor i Krysia próbują uśpić czujność wścibskiej kelnerki Malwiny. Daria opowiada Jowicie o kolejnej nieudanej randce, a Ania próbuje się radzić wróżki Manueli.
Waldek zdradza Jowicie sekret pana Antoniego i jest zirytowany jej reakcją. Darek próbuje powtórzyć pierwszy raz z Basią w bardziej luksusowej wersji. Wieczór nie kończy się jednak tak, jak sobie wymarzył…

„Miłość na zakręcie” - odcinek 28
Darek budzi się w apartamencie hotelowym i nie pamięta, jak się tam znalazł. Na nogi stawia go dopiero szokujące wyznanie Basi. Monika opiekuje się Antonim, a Sebastiana nachodzi w pracy tajemnicza kobieta, z którą, jak się szybko okazuje, miał w przeszłości wiele wspólnego.
Ania za zgodą mamy wyjeżdża na działkę. Jowita jest zaniepokojona, gdy nie może się do niej dodzwonić, a wpada w panikę, gdy wracając do domu, odkrywa przypadkowo kłamstwo 15-latki.

Miłość na zakręcie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLI.

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Miłość na zakręcie”? Poznaj postaci
Kamila Boruta: Moja bohaterka musi mieć twarde cztery litery
Karol Strasburger: Kabriolety, „dziewczynki” i wesołe życie
Jasper Sołtysiewicz: Kobiety będą rywalizować o Krystiana
Tomasz Zaród: Trzeba pozytywnie patrzeć na innych ludzi

Komentarze
© TV4 2020