2019-09-21

„Miłość na zakręcie”: Rewolucja w zespole autocentrum

0

Nowa sprzedawczyni przewraca Auto-Kawex do góry nogami. Co na to właścicielka? Czy pomysły i działania Ewy pomogą firmie wyjść na prostą? Nie będzie łatwo, bowiem energiczna kobieta zetknie się m.in. z oporem Waldka. Dodatkowo, kłopoty będzie miał pan Antoni... Co jeszcze wydarzy się w odcinkach serialu od 23 do 26 września?

Oglądaj „Miłość na zakręcie” online na IPLA.TV.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 21
Żarty Sebastiana i Darka niemal przyprawiają ciocię Gertrudę o zawał serca. Jowita jest świadkiem kłótni Włodka z żoną. Poznaje zaskakujące przyczyny kryzysu w ich małżeństwie i ma okazję posmakować kolejnego dania wietnamskiej kuchni.

Pracę w komisie rozpoczyna Ewa. Przypadkowe odkrycie pana Antoniego, że nie został zaproszony na ślub syna, ma dla starszego mechanika fatalne konsekwencje. Martyna martwi się milczeniem Krystiana, a Monika pomaga Tadkowi oczarować grupę policjantów.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 22
Sebastian i Darek próbują ustalić, co łączy Igora z panią Krysią. Panowie zastanawiają się, czy za ich plecami kolega nie wplątał się w romans. Andrzej uświadamia Martynie, że Krystian nie jest z nią do końca szczery. Pan Antoni po ciężkiej nocy przyjeżdża do pracy i tłumaczy swój stan grypą żołądkową. Jowita musi porozmawiać z Waldkiem o jego przyszłości w firmie.

Zakochany Darek planuje pierwszy raz z Basią i prosi Sebastiana, aby nie wracał na noc do domu, zmuszając go do kreatywności w poszukiwaniu noclegu. Przebojowa Daria świętuje 38. urodziny, które zapoczątkują kryzys w jej relacjach z Sebastianem. Kaweckiej nie podoba się, że jej mama wraca z imprezy w towarzystwie mężczyzny. Uważa to za nielojalność wobec ojca.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 23
Darek czuje się urażony wyznaniem Basi po ich randce. Krystian dowiaduje się od ojca ukochanej, że Martyna wróciła do byłego chłopaka. Wizyta 18-latka w stadninie koni kończy się bójką.

Ewa wdraża się w obowiązki sprzedawcy komisu, poznając jednocześnie pierwsze sekrety pracowników autocentrum. Przechodzi też test „sto pytań do”, który nieoczekiwanie zbliża do siebie właścicielkę baru i Igora. Ania odbywa sesję z psychologiem, a Sebastian, zdenerwowany kłamstwem Darii, decyduje się na radykalny krok.

„Miłość na zakręcie” - odcinek 24
Jowita jest zła na Anię, która bez jej wiedzy nocowała poza domem. Włodek z pomocą Igora i Moniki ukrywa się na zapleczu autocentrum przed nachalną żoną. Darka niepokoi, że Basia nie ma czasu się z nim spotkać.

Ewa przejmuje klienta Waldka, a niespodziewana awaria ciągnika pozwala jej się wykazać także na innym polu. Niezadowolony Waldek obawia się podpaść szefowej. Mówi o tym Andrzejowi. Krystian prosi dziadka o nietypową przysługę.

Miłość na zakręcie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce oraz w IPLI.

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Miłość na zakręcie”? Poznaj postaci
Kamila Boruta: Moja bohaterka musi mieć twarde cztery litery
Karol Strasburger: Kabriolety, „dziewczynki” i wesołe życie
Jasper Sołtysiewicz: Kobiety będą rywalizować o Krystiana
Tomasz Zaród: Trzeba pozytywnie patrzeć na innych ludzi

Komentarze
© TV4 2020