2024-06-26

Przecieki z planu spotu Czwórki. Co się szykuje dla widzów?

0

Gwiazdy uwielbianych seriali i programów zebrały się w Warszawie. W mediach społecznościowych stacji pojawili się aktorzy produkcji takich jak: „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, „Policjantki i Policjanci”, „Uroczysko”, „Łowcy skarbów. Kto da więcej”. Jakie niespodzianki czekają na fanów od września?

Kryminalne hity
Czwórka słynie z seriali o policjantach patrolujących ulice Wrocławia. Zarówno „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” jak i „Policjantki i Policjanci” wrócili na plan zdjęciowy i nagrywają nowe odcinki. Do grona hitów dołącza kolejna odsłona „Uroczyska” z Katarzyną Ucherską i Antonim Królikowskim w rolach głównych. Czym  w nowym sezonie mogą zaskoczyć nas producenci i scenarzyści tych produkcji?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TV4 Czwórka (@tv4czworkaofficial)

Relacja zza kulis
Bogatą relację w swoich mediach społecznościowych zamieściła Anna Antoniewicz serialowa Kropelka. Zobacz, jak prezentowali się na planie aktorzy hitu „Sprawiedliwi – Wydział Krymianlny”. Kto z ulubieńców był obecny podczas nagrania?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Antoniewicz (@anna_antoniewicz_)

Na planie
W Warszawie pojawili się także aktorzy hitu „Policjantki i Policjanci” oraz programu o miłośnikach przedmiotów z duszą, czyli „Łowcy skarbów. Kto da więcej”. Efekty ich pracy zobaczymy już niedługo.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TV4 Czwórka (@tv4czworkaofficial)