2024-06-13

„Policjantki i Policjanci” wrócili na plan zdjęciowy do Wrocławia

0

Aktorzy relacjonują pierwsze dni nagrań kryminalnego hitu Czwórki. Co pokazują w mediach społecznościowych Wojtek Sikora - serialowy Marek Korwicki oraz Mikołaj Białach, czyli Mariusz Węgłowski? Fani, którzy z utęsknieniem czekają na wrzesień, w wieczornym paśmie od poniedziałku do piątku mogą oglądać powtórki 20. sezonu lub na całość na platformie Polsat Box Go.

Wymagający plan
Aktorzy serialu „Policjantki i Policjanci”, aby nagrać ponad sześćdziesiąt odcinków na sezon, bardzo intensywnie pracują. Na plan zdjęciowy we Wrocławiu wrócił już Wojtek Sikora oraz Mariusz Węgłowski. Czym panowie pochwalili się w swoich mediach społecznościowych? Co zdradzili swoim fanom?

Nagrania czas start
- Marek Korwicki powraca! Działamy w jakiś bunkrach od samego rana. Jutro kolejny dzień - mówi na swoim Instagramowym profilu Wojtek Sikora. - Dostaję pytania o swoją partnerkę serialową... Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem - tajemniczo zagaduje do widzów, nie zdradzając dodatkowych szczegółów. - Co tu się dzieje, jaki ruch - pokazuje urywki zza kulis Mariusz Węgłowski oraz z samochodu gdzie widać go z serialowym partnerem Góralem, którego gra Paweł Kowalczyk.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mariusz Węgłowski (@mariuszweglowski_official)

Aktywni aktorzy
„Policjanci” po intensywnie spędzonym dniu na planie wybierają także aktywny wypoczynek. Siłownia, spacer czy sauna to propozycje mężczyzn stale dających o formę, czyli właśnie serialowych Korwickiego i Białacha. Aktorów w akcji można oglądać podczas emitowanych powtórek od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce lub na platformie Polsat Box Go.

Policjantki i Policjanci od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce.