2024-06-17

„Uroczysko 2”? Fani reagują na słowa Antka Królikowskiego

0

W mediach społecznościowych aktorów widzowie dopytują o kolejne losy pary komisarzy. Co zdradzili Antek Królikowski, czyli serialowy Filip Ziomecki, oraz Katarzyna Ucherska grająca Agatę Wilczewską? Czy fani mogą spodziewać się kontynuacji tajemniczych zdarzeń w malowniczym, acz upiornym miasteczku o nazwie „Uroczysko”?

2. sezon serialu „Uroczysko”?
Wierni kryminalnym hitom w Czwórce fani dopytują w mediach społecznościowych o kolejny sezon „Uroczyska” z Antonim Królikowskim i Katarzyną Ucherską w rolach głównych. „Kiedy nowy sezon? Mój ulubiony serial. Widziałam wszystkie odcinki. Mam nadzieję, że w końcu Filip rozprawi się z Halikiem za podpalenie swojego domu i pogoni doktorka. Tylko Agata i Filip”, „Liczę na drugi sezon, oby jak najszybciej uwielbiam ten serial i aktorów” - piszą pod zamieszczonym na Instagramie zdjęciem aktora, zatytułowanym „Klasyczna przerwa w Uroczysku”. Co na to Antoni Królikowski?„Już jesienią w Czwórce” - rzuca wśród komentarzy i taka sugestia budzi zrozumiały entuzjazm fanów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antek Królikowski (@antek.krolikowski)

Życzenia widzów
Z kolei pod wspólną fotografią aktorów na profilu Katarzyny Ucherskiej fani wyrażają nadzieję, że para bohaterów będzie razem i cieszą się na chociażby minimalne wieści z planu serialu. „No w końcu, bo już nie mogę się doczekać” - komentują sugestywny podpis aktorki „Uroczysko 2.0”, licząc na kontynuację serii. „Super zdjęcie. Moja ulubiona serialowa para. Mam nadzieję, że Agata i Filip będą razem. Bardzo bym tego chciała” - piszą widzowie i chcieliby „więcej fotek z planu”. A ponieważ pytają też o to, kiedy i gdzie można oglądać serial, podpowiadamy, że jest dostępny w serwisie Polsat Box Go.