2024-06-24

Aktorzy „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” z planu 17. sezonu

0

We Wrocławiu kryminalny hit wznowił nagrania. Zobacz fotografie aktorów popularnego serialu Czwórki. Czy zdradzili fanom, co czeka ich w kolejnej, 17. odsłonie produkcji? Wiosenny 16. sezon „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” gości na antenie stacji od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 oraz na platformie Polsat Box Go.

Pewnym krokiem w przyszłość
W mediach społecznościowych Andrzeja Popiela i Karoliny Głąb ukazało się wymowne ujęcie z planu podczas spaceru po Wrocławskich ulicach, z podpisem „Czekacie na nowy sezon?” Taki wpis może oznaczać tylko jedno. Początek ujęć kolejnego 17. sezonu serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Głąb (@karolinaglab_official)

Zapowiedź wyjątkowego duetu?
„Girl power! Nowy sezon obfituje w nieoczekiwane, cudowne spotkania. Czy to przypadek, czy może Rosa i Kalicka spotkają się w pracy? Czas pokaże” - pisze pod zdjęciem z Anną Prus koleżanka z planu Karolina Głąb.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Głąb (@karolinaglab_official)

Akcja niezależnie od pogody
Ku wielkiej uciesze fanów, odzywających się w komentarzach, Magda Margulewicz dodała zabawne zdjęcie z serialowym kolegą i partnerem - Gardą. „Parasol ochronny godny Sprawiedliwych - Wydział Kryminalny” - podpisała zdjęcie aktorka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Margulewicz (@magdamargulewicz)

Przygotowania do roli
Serialowy śledczy Garda, czyli Konrad Jałowiec pokazał swoją pracę od kulis. „Rozgryzamy kolejną zagadkę kryminalną. Do zobaczenia w kolejnym sezonie” - napisał do fanów formatu zadowolonych, że ujrzą dalsze losy nowego partnera Górskiej.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Konrad Jałowiec (@konradjalowiec)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Czwórce.