2024-05-31

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Wyrok śmierci

0

Oglądaj finałowe odcinki 815, 816, 817 i 818 serialu od 3 do 6 czerwca w Czwórce. W nowej serii jeszcze więcej intrygujących zagadek, trzymających w napięciu wydarzeń i mocny przewodni wątek kryminalny sezonu, a wszystko to przeplata się ze wzruszającymi i radosnymi chwilami bohaterów. Czym zaskakują „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji w stacji.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 815
Garda i pułkownik Ciszewska coraz poważniej traktują rozwijające się między nimi uczucie. Z tego powodu kobieta gotowa jest przenieść się do Wrocławia. Na drodze stoi jednak Imre Sipo - psychopatyczny morderca, który wydał na nich wyrok śmierci. Policja już wie, że w samochodzie Ciszewskiej ktoś podrzucił nadajnik. Jednak aby dotrzeć do Sipo, policjanci muszą dopaść wpierw kogoś z jego najbliższego otoczenia. W związku z powyższym przygotowują prowokację, podczas której pani pułkownik będzie musiała wystawić się na cel bandytów.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 816
Wangog przybył do Wrocławia, aby finalnie rozprawić się z policjantami, którzy ruszyli jego tropem. Ostatni raz widziano go pod domem Kujawińskiej, gdzie w rzeźnicki sposób zamordował dwóch mundurowych. Jeden z nich przed śmiercią był torturowany, co oznacza, że morderca próbował się czegoś dowiedzieć. Rosa i Sikor trafiają na jego ślad poprzez osobę taksówkarza, u którego poprzedniej nocy Wangog zamówił kurs. Równolegle Kujawińska próbuje obudzić w córce chęć do dalszego życia. I być może znalazła sposób…

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 817
Paweł zniknął. Sławek obawia się najgorszego, że chłopak został kolejną ofiarą porywacza dzieci. Kowalski odkrywa, że telefon Pawła ostatni raz logował się w starym domu pod miastem. Śledczy jadą do tego miejsca i dochodzi tam do spotkania z właścicielami domostwa. Od tego momentu śledztwo przybiera zaskakujący obrót, bo nic nie jest takie, jakim się z pozoru wydawało. Tymczasem Kopernik zapoznaje się ze znaczeniem tajemniczych symboli, które towarzyszyły porwaniom wszystkich chłopców, a także pojawiły się w sprawie sprzed trzydziestu lat, gdy matka zamordowała własnego syna. Prawda, jaką odkrywa, jest bardziej przerażająca, niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 818
Policjanci kontynuują poszukiwania porywacza dzieci. Trop prowadzi do seryjnego mordercy odsiadującego dożywotni wyrok więzienia - Radosława Trzmiela. Ma on posiadać informacje cenne dla śledztwa. Ale psychopata nie zamierza współpracować, chyba że Kalicka spełni jego perwersyjną prośbę. Baśka wie, że nie ma wyboru. Decyduje się spełnić żądanie przestępcy. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że najgorsze wciąż przed nią, bo wkrótce stanie się częścią koszmaru, w którym walutą jest ludzkie życie. Tymczasem dochodzi do potwornej zbrodni i wiele wskazuje na to, że jest ona powiązana ze sprawą zaginięć chłopców.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Czwórce.