2023-10-06

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 134: Podróże małe i duże

0

W drogę pełną humoru zabierają widzów Czwórki artyści z zespołu kabaretowego K2. Co śmiesznego przygotowali dla widzów satyrycy w 134. odcinku programu „Gwiazdy Kabaretu”? Tradycyjnie w roli gospodarza show Robert Korólczyk, któremu z wdziękiem i humorem towarzyszą utalentowane artystki z GLAM Quartet, zapewniające efektowną oprawę muzyczną.

Czas podróży
Tematem odcinka jest hasło „w drogę” oraz rozmowy o podróżach. Na wstępie można dowiedzieć się, w jaki sposób przygotowuje się do wyjazdów prowadzący show Robert Korólczyk oraz artystki z Glam Quartet. Kabaret K2 rozpoczyna występ od poszukiwań tzw. gwiazdy publiczności. Tym razem trafia na panią Martę, która zapytana, co ją wygnało z Mazur, ku uciesze publiczności odpowiada, że rodzice.

Ceny ropy a wyjazdy?
Zwiększający się koszt paliwa może wymusić korzystanie z komunikacji miejskiej i jedyne dostępne podróże dla przeciętnego człowiek to te z jednego końca miasta na drugi. Zabawne sytuacje na przystanku i podczas miejskich podróży przestawiają artyści z grupy K2. Ponadto w odcinku podjęcie tematu metafizycznego związanego z przejściem na drugą stronę - piekła lub nieba. Co okazuje się lepsze?

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce.