2023-09-29

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 133: Ryzykowny zawód

0

Kabaret Zdolni i Skromni prezentuje skecze w temacie zagrożeń w miejscu pracy. Czym artyści zaskakują widzów Czwórki w 133. odcinku programu „Gwiazdy Kabaretu”? Tradycyjnie w roli gospodarza show Robert Korólczyk, któremu z wdziękiem i humorem towarzyszą utalentowane artystki z GLAM Quartet, zapewniające efektowną oprawę muzyczną.

Wysokie ryzyko
Gwiazdą odcinka jest Kabaret Zdolni i Skromni, który prezentuje skecze związane z niebezpieczeństwami wykonywanego zawodu. Co przerażającego jest w pracy nauczyciela? Lekcja biologii z humorem zaprezentowana przez kabareciarzy doskonale oddaje trudności codziennej pracy tej grupy zawodowej, uwzględniając ich w grupie wysokiego ryzyka. Pikanterii dodaje temat związany z rozmnażaniem.

Strach o posadę
Cechą wspólną wszystkich zawodów jest ryzyko zwolnienia. Wezwanie do kadr lub kierownika wiąże się z niemałym stresem, szczególnie kiedy CV było mocno naciągane. Co śmiesznego w tej sytuacji przedstawiają Zdolni i Skromni? Ponadto w odcinku pierwsze kroki artysty na scenie i niebezpieczeństwa z tym związane oraz przerażająca rola Świętego Mikołaja w okresie świątecznym, narażonego na niezadowolenie obdarowywanych dzieci.

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce.