2023-09-15

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 131: Co nam daje szczęście?

0

Artystą odcinka 131. jest Kabaret K2 w składzie: Dominika Najdek, Bartosz Klauziński i Tomasz Łupak. Widzowie mogą zobaczyć skecze: „Kapelusz”, „Nieszczęściarz" oraz „Wiadomości na szczycie”. Wyjątkowy show prowadzi lider Kabaretu Młodych Panów Robert Korólczyk, któremu z wdziękiem i humorem towarzyszą artystki z GLAM Quartet, zapewniając odpowiednią oprawę muzyczną.

Zabawni widzowie w studio
Zielonogórscy artyści, używając interakcji z publicznością, tworzą postacie bawiące widzów w kabaretowym studio Czwórki przez cały wieczór. Zaproszona z widowni pani Agnieszka, doskonale odnajduje się w swojej roli. - Jestem terapeutą, sprzedaję w sklepie alkoholowym - mówi, rozbawiając tym publiczność. 

Wieczna radość
Pozostałe skecze Kabaretu K2 oscylują wokół tematu szczęścia. Zaprezentowane zostają teksty „Kapelusz”, „Nieszczęściarz”, „Wiadomości na szczycie”. A widzowie mają szansę obejrzeć zabawne gagi o wyjątkowo pechowym człowieku, na którego pogrzeb przybyła nietuzinkowa rodzina oraz najważniejsze newsy z kraju i świata. Który skecz najlepiej oddaje temat? Zobacz 131. odcinek programu „Gwiazdy Kabaretu”.

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce.