2023-09-14

„Krejzi Patrol”: Szalone akcje na niepozornym komisariacie

0

Oglądaj odcinki 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 i 24 serialu od 18 do 21 września w Czwórce. Zwariowana komedia, w której można śledzić losy pechowych policjantów z małego posterunku w Krzemięcinie i towarzyszyć im podczas codziennych patroli, interwencji oraz w pracy na komisariacie. Jakimi absurdalnymi sytuacjami zaskakują widzów bohaterowie serialu „Krejzi Patrol”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

„Krejzi Patrol” - odcinek 17
Mariusz chce zrezygnować z pracy w policji, żeby móc w końcu spędzać czas z Kamilą. Szef nie chce się zgodzić na jego zwolnienie i proponuje mu urlop. Mariusz cieszy się, że w końcu pójdzie na randkę z ukochaną. Ta jednak nie ma czasu z powodu wielu nagłych spraw. Dariusz bierze na swój celownik kierowców, którzy jak się okazuje, znają przepisy lepiej od niego. Grzesiek znajduje w plecaku Osadzonego obraz, który jest podobno wiele wart. Przy próbie sprzedaży prawda o obrazie wychodzi na jaw.

„Krejzi Patrol” - odcinek 18
Niedługo odbędzie się bardzo ważna uroczystość w rodzinie Grzegorza. Funkcjonariusz wpada na genialny pomysł. Chce zabłysnąć w oczach swoich krewnych i zaprosić słynną piosenkarkę na to wydarzenie. W związku z czym postanawia napisać do celebrytki przez Internet. Czy uda mu się nawiązać z nią kontakt? Kamila, dziewczyna Mariusza prosi go, aby jednak się zwolnił z pracy na komisariacie. Mężczyzna nie jest w stanie podjąć takiej decyzji, dlatego coraz bardziej pogrąża się w kłamstwach. Czy uda mu się godnie wyjść z tej sytuacji?

„Krejzi Patrol” - odcinek 19
Grzesiek ma pecha, a może za bardzo w niego wierzy? Tym razem musi odesłać rodzinę do rodziców na wieś, a sam koczuje w celi na komisariacie, bo pada ofiarą nieporozumienia z mieszkaniem służbowym, a właścicielce lokum, które wynajmuje, zalega za 3 miesiące. Mariusz ma spotkać się z rodzicami Kamili, swojej dziewczyny. Na to spotkanie chce założyć starą za dużą żółtą marynarkę, z powodu której wszyscy się już z niego nabijają. Dariusz pomaga mu uzyskać szefa zaliczkę na zakup nowej, ale wpada też na pomysł, żeby pomnożyć pieniądze, grając w kasynie w karty...

„Krejzi Patrol” - odcinek 20
Szef awansuje do stopnia podinspektora. Chce wpoić swoim podwładnym, że wszyscy są równi wobec prawa. Mariusz i Dariusz nową dewizę Szefa przyjmują jako podstawę działania i biorą na celownik łamiącego przepisy ruchu drogowego Prokuratora. Do celi trafia cyniczny Pan Młody, który wraz ze swoimi kolegami urządzał sobie zabawę na ruchliwej drodze. Grzesiek udziela im lekcji pokory.

„Krejzi Patrol” - odcinek 21
Dariusz i Mariusz są kontrolowani przez Szefa, który obawia się efektów niskiej wykrywalności przestępstw. Podczas audytu wychodzi na jaw wiele nieprawidłowości. Komendant daje policjantom szansę na zrehabilitowanie się i odnalezienie zaginionych dokumentów ambasadora. Jaki jest efekt poszukiwań?

„Krejzi Patrol” - odcinek 22
Podczas akcji Dariusz zostaje postrzelony. Okazuje się, że to tylko zwykłe zadrapanie, ale możliwość spędzenia kilku dni w szpitalu sprawia, że Dariusz postanawia udawać, że jest w śpiączce. Jest to nietypowa śpiączka, gdyż od czasu do czasu się z niej wybudza i za pośrednictwem lekarza, składa u kolegów zamówienia. Wszystko po to, by zdobyć względy u pewnej chorej.

„Krejzi Patrol” - odcinek 23
Grzesiek ma coraz większe problemy w rodzinie. Żona zarzuca mu, że całymi dniami pracuje, przez co zaniedbuje wychowywanie dzieci. Kobieta ma tego dosyć i postanawia wyprowadzić się na jakiś czas z domu. Mąż przekonuje ją do tego, aby została w ich mieszkaniu i sam szuka tymczasowego lokum. Roman postanawia mu pomóc. Proponuje zamieszkanie pod jednym dachem z jego dziewczyną, aczkolwiek ta nie jest zbyt zadowolona z tego faktu. Aby ją przekonać, Roman wymyśla historię mrożącą krew w żyłach. Czy to ostatecznie skłoni ją do zmiany zdania?

„Krejzi Patrol” - odcinek 24
Na komisariat przyjeżdża Nadkomisarz - zastępca Szefa. Od pierwszej chwili poznaje Policjantów od nie najlepszej strony. Franek, Roman, Grzesiek i Tomek próbują pokazać swoje atuty, lecz przełożony grozi im zwolnieniem. Policjanci decydują się na desperacki krok. Postanawiają napaść na Nadkomisarza, ale akcja oczywiście nie przebiega zgodnie z planem. Policjanci pozostawiają po sobie dowody przestępstwa. Szef uprzedza Mariusza o planowej wizycie kogoś z komisji ze stolicy. Wraz z Dariuszem mają pokazać mu, jak pracują.

  

„Krejzi Patrol” od poniedziałku do czwartku od godz. 22:00 w Czwórce.