2023-09-01

„Krejzi Patrol”: Pierwsze perypetie Mariusza i Dariusza

0

Oglądaj odcinki 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 i 8 serialu od 4 do 7 września na antenie Czwórki. Zwariowana komedia, w której można śledzić losy pechowych policjantów z małego posterunku w Krzemięcinie i towarzyszyć im podczas codziennych patroli, interwencji oraz w pracy na komisariacie. Jakimi absurdalnymi sytuacjami zaskakują widzów bohaterowie serialu „Krejzi Patrol”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

„Krejzi Patrol” - odcinek 1
W premierze nowego serialu widzowie poznają dwóch policjantów z patrolu: Mariusza i Dariusza. Mariusz chciałby być wzorowym funkcjonariuszem. Dariusz, nieco mniej rozgarnięty, do pracy podchodzi raczej lekko. Przyjaciele dostają wezwanie w sprawie napadu na młodego chłopaka, z którym później jeżdżą po dzielnicy, szukając jego skradzionych rzeczy. Z kolei pracę w dyżurce komisariatu rozpoczyna Grzesiek i... już pierwszego dnia służby wpada w tarapaty, gdy do izby zatrzymań przywieziony zostaje jego dawny kolega z klasy. Przez wspomnienia z przeszłości szkolnej, targany wyrzutami sumienia Grzesiek decyduje się na ryzykowny krok…

„Krejzi Patrol” - odcinek 2
Mariusza denerwuje, że za każdym razem, gdy zatrzymają kogoś łamiącego przepisy, Dariusz z różnych przyczyn puszcza go wolno. Szef ma zaś pretensje, że Mariusz i Dariusz obijają się, zamiast zatrzymywać przestępców. Tymczasem Grzesiek dostaje od żony ciasto, które przekazywane z rąk do rąk trafia na biurko szefa. Następnie funkcjonariusze zostają wezwani do kradzieży, ale mimo skutecznego zatrzymania cała akcja kończy się porażką. Czy uda im się zrehabilitować się w oczach przełożonego?

„Krejzi Patrol” - odcinek 3
Mariusz i Dariusz dostają zgłoszenie, że ktoś zostawił w sklepie teczkę. Okazuje się, że są w niej pieniądze. Policjanci mimo wątpliwości postanawiają wydać je na drogie ubrania i przyjemności. Grzesiek kłamie zatrzymanemu o cenach różnych produktów, które mu za drobną opłatą przynosi. Cieszy się, że dzięki temu zdobył pieniądze od nieświadomego obcokrajowca, który znacznie za wszystko przepłacił. Oba sny pryskają jednak bardzo szybko...

„Krejzi Patrol” - odcinek 4
Policjanci patrolują jak zwykle ulice miasta. Ucieka im kolejny przestępca. Na komisariacie pojawia się Jack, amerykański policjant, który przyjechał w ramach wymiany międzynarodowej, aby zapoznać się z lokalnymi procedurami. Szef powierza Dariuszowi i Mariuszowi zadanie. Mają przeszkolić nowego kolegę i pokazać, jak wygląda prawdziwa służba. Jak im wychodzi ta misja?

„Krejzi Patrol” - odcinek 5
Dariusz i Mariusz podczas rutynowej kontroli zatrzymują prawo jazdy pewnego młodego mężczyzny i nakładają na niego mandat. Kierowca jest spokrewniony z rodziną szefa komisariatu, w którym pracują mundurowi. Ten nie jest zadowolony i rozkazuje funkcjonariuszom „odkręcić” całą sytuację, co okazuje się nie takie łatwe. Czy można wyjść z twarzą z tej sytuacji?

„Krejzi Patrol” - odcinek 6
Okradziono samochód prokuratora z ważnymi dokumentami w środku. Jedyni świadkowie to grupa bezdomnych alkoholików. Szef wybiera Mariusza i Dariusza do operacji specjalnej w terenie: mają udawać bezdomnych i zdobyć ich zaufanie, żeby dowiedzieć się, kto ukradł auto. Mariusz i Dariusz podczas wykonywania zadania zostają zatrzymani przez inny patrol. Czy policjanci uwierzą im, że są kolegami po fachu?

„Krejzi Patrol” - odcinek 7
Śledczy usiłują wpaść na trop groźnego dealera narkotykowego, za którego złapanie przewidziana jest wysoka kwota pieniężna i rzeczowa. Jednak za każdym razem gdy są już blisko, ktoś usiłuje w sposób legalny lub nielegalny przechwycić ich „zdobycz”. Policjanci pracujący w komisariacie zostają wplątani w zasadzkę zastawioną przez grupę oszustów podszywających się pod pracowników prokuratury…

„Krejzi Patrol” - odcinek 8
Grzesiek przypadkowo podsłuchuje rozmowę swoich kolegów z pracy, którzy obgadują kogoś o takim samym imieniu jak on. Zarzucają mu skąpstwo i podłość. Chłopak chce zmienić rzekomą opinię o sobie w oczach kolegów i postanawia dla wszystkich być miły i uprzejmy, a także spełniać wszystkie prośby przyjaciół. Ale czy aby na pewno mowa o nim? Mariusz i Dariusz dostają nowe zadanie od szefa. Muszą złapać groźnego przestępcę, który jest właścicielem kilku kasyn w mieście.

„Krejzi Patrol” od poniedziałku do czwartku od godz. 22:00 w Czwórce.