2023-09-08

„Krejzi Patrol”: Zaskakujące wpadki na służbie

0

Oglądaj odcinki 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 i 16 serialu od 11 do 15 września w Czwórce. Zwariowana komedia, w której można śledzić losy pechowych policjantów z małego posterunku w Krzemięcinie i towarzyszyć im podczas codziennych patroli, interwencji oraz w pracy na komisariacie. Jakimi absurdalnymi sytuacjami zaskakują widzów bohaterowie serialu „Krejzi Patrol”? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

„Krejzi Patrol” - odcinek 9
Policyjni partnerzy, Mariusz i Dariusz, kłócą się i proszą szefa o przydzielenie nowych partnerów. Dostają nowicjuszy, z którymi współpraca, jak się okaże, nie przebiega tak, jak to sobie wyobrażali. Choć obaj robią dobrą minę do złej gry, ostatecznie, zdani na siebie w podbramkowej sytuacji, świadomie decydują się pracować w jednym patrolu. Dyżurujący na komisariacie Grzesiek ma pecha do zatrzymanych synów ważnych osób i cokolwiek by nie robił i tak wychodzi mu to na złe.

„Krejzi Patrol” - odcinek 10
Główni bohaterowie zatrzymują kierowcę za złamanie przepisów ruchu drogowego. Kierowca proponuje im łapówkę. Grzesiek otrzymuje specjalne zadanie od Szefa - zainstalowanie programów na jego prywatnym laptopie. Przez nieuwagę wylewa na laptopa herbatę. Udaje mu się znaleźć speca od naprawy, ale niestety sprawa się komplikuje kiedy Grzesiek zauważa, że na pulpicie nie ma ważnych dokumentów. Mariusz spotyka się ze swoim kolegą ze szkoły. Okazuje się, że jego żona pracuje w Centralnym Biurze Śledczym. Mariusz z Dariuszem podejrzewają jednak, że kobieta jest prostytutką.

„Krejzi Patrol” - odcinek 11
Policjanci spisują zeznania kobiety, której skradziono portfel i telefon. W trakcie patrolu po mieście mężczyźni potrącają starszą kobietę, która wmawia policjantom, że nie ma komu po śmierci zostawić mieszkania. Dariusz i Mariusz prześcigają się miedzy sobą o względy babci. Na komisariat trafia hipnotyzer. Grzesiek pilnuje osadzonego, lecz pod wpływem hipnozy wypuszcza go z celi. Dopiero po jakimś czasie orientuje się, co się stało.

„Krejzi Patrol” - odcinek 12
Dariusz spotyka Łukasza, znajomego biznesmena. Ten namawia go, by odszedł z policji i zaczął pracę u niego. Podczas zebrania na komisariacie Szef sugeruje, że wie o wszystkich nieprawidłowościach, gdyż jeden z policjantów donosi mu na pozostałych. Wkrótce Grzesiek rozsiewa plotkę, że chodzi o Dariusza, który podejrzanie często zaczął odwiedzać gabinet szefa. Podejrzewany przez kolegów nie rozumie, dlaczego zaczęli oni go unikać. 

„Krejzi Patrol” - odcinek 13
Wstydząc się pracy w policji, Dariusz okłamuje swoich kolegów ze studiów, że jest agentem Centralnego Biura Śledczego. To kłamstwo powoduje, że na ulicy wypuszcza przestępcę, żeby tylko nie zdradzić się przed przypadkowo spotkaną koleżanką ze studiów. Mariusz tego kłamstwa nie pochwala, ale ratuje Dariusza z opresji w restauracji. Kiedy dawna znajoma zostaje okradziona i to właśnie Dariusz z Mariuszem pomagają jej odzyskać torebkę. 

„Krejzi Patrol” - odcinek 14
Mariusz i Dariusz odgrywają teatrzyk przed podejrzanym, żeby wydobyć z niego przyznanie się do kradzieży. Otrzymują też zgłoszenie o porwanej osiemnastolatce. Trafiają na romskie wesele, na którym zgodnie z tradycją porywa się pannę młodą. Jej rodzice chcą złożyć zgłoszenie, mimo że ona sama nie ma nic przeciw tej tradycji. Matka dziewczyny po przyjeździe policzkuje Dariusza, który chce zgłosić napaść. Czy uda się wszystkich pogodzić?

„Krejzi Patrol” - odcinek 15
Duet policjantów zostaje wezwany do kradzieży. Mariuszowi wpada w oko Kamila. Niestety, dziewczyna nie chce się z nim umówić. Mariusz wraz z Dariuszem próbują różnych rzeczy, aż w końcu odpuszczają. I to właśnie kusi dziewczynę... Grzesiek za namową Romana ćwiczy sztuki walki na więźniach, aby zdobyć zielony pas w taekwondo.

„Krejzi Patrol” - odcinek 16
Mariusz umawia się na randkę z Kamilą, niestety spotkanie przerywają obowiązki służbowe. Jego partner orientuje się, że zgubił służbową broń. Policjanci wyruszają na poszukiwania i bezskutecznie sprawdzają różne miejsca, w których Dariusz mógł zgubić pistolet. Dyżurny Grzesiek zatrzymuje w areszcie przestępcę, który namawia go do kupna swojego telefonu komórkowego po okazyjnej cenie. Grzesiek kupuje od niego telefon i oddaje go do komisu. Policjant Roman uświadamia mu, że telefon zatrzymanego może być ważnym dowodem w sprawie. 

„Krejzi Patrol” od poniedziałku do czwartku od godz. 22:00 w Czwórce.