2023-05-19

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 128: Między nami mężczyznami

0

O czym rozmawiają mężczyźni, kiedy nie ma w towarzystwie kobiet? Po raz pierwszy na scenie Czwórki - Kabaret Trzecia Strona Medalu, który w 128. odcinku programu „Gwiazdy Kabaretu” prezentuje męskie pogawędki. Wyjątkowe show prowadzi lider Kabaretu Młodych Panów - Robert Korólczyk, któremu z wdziękiem i humorem towarzyszą artystki z GLAM Quartet, zapewniając odpowiednią oprawę muzyczną.

Oglądaj Gwiazdy Kabaretu online na polsatboxgo.pl.

We własnym gronie
Jakie rozmowy toczą koledzy podczas różnorodnych spotkań? To przewodnie pytanie towarzyszy artystom Kabaretu Trzecia Strona Medalu w skeczach prezentowanych na scenie Czwórki. Wśród bohaterów żartów są też tacy, co nie mają kumpli i według satyryków zostają... politykami. Jaka jest kondycja dzisiejszego mężczyzny? Czy bardziej dba o wygląd, stara się pomagać w domu i jest wrażliwy? Zderzenie stereotypów ze współczesnością może rozbawić do łez.

Ciekawość czy spokój?
A gdyby tak podsłuchać rozmów braci z ojcem lub kumpli na polowaniu? Co ciekawego ma do powiedzenia grabarz? Według jednej z artystek Glam Quartet „Im mniej się wie, tym lepiej się śpi”. Kto się z tym zgadza? Oglądaj 128. odcinek programu „Gwiazdy Kabaretu” i ciesz się humorem sytuacyjnym oraz zabawnymi dialogami.

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce.