2023-05-05

„Gwiazdy Kabaretu” - odcinek 126: Mistrzowie dyplomacji

0

Jak mówić, aby nie powiedzieć - mistrzowie dyplomacji z Kabaretu Rewers prezentują premierowe skecze na scenie Czwórki! Co może zaskoczyć widzów w 126. odcinku programu „Gwiazdy Kabaretu”? Gospodarzem jest niezawodny lider Kabaretu Młodych Panów - Robert Korólczyk, któremu z humorem i wyjątkową oprawą muzyczną towarzyszą artystki z GLAM Quartet.

Oglądaj Gwiazdy Kabaretu online na polsatboxgo.pl.

Kultura wypowiedzi
Jak ważna jest umiejętność mówienia, dowodzą mistrzowie dyplomacji, czyli Kabaret Rewers. Szansa na zmianę tego, co niefortunnie powiedzieliśmy, może się nie zdarzyć. Uważanie na słowa jest kluczem do sukcesu. Dlatego artyści proponują zamieniać wyrażenia brzydki, niedobry na oryginalny, interesujący lub nietuzinkowy? W programie „Gwiazdy Kabaretu” prawdziwa skarbnica synonimów.

W codziennych sytuacjach
Jak trudno „ugryźć się w język” i jak „mówić, aby nie powiedzieć”, zielonogórscy artyści przedstawiają na przykładzie wizyty u lekarza. Szczególnie kiedy medyka odwiedza ksiądz. W jaki sposób przedstawić niewygodną prawdę? Jak kłamią kobiety, a jak mężczyźni? W 126. odcinku satyryczne odpowiedzi i cenne rady w relacjach damsko-męskich.

Gwiazdy Kabaretu w piątek o godz. 20:00 w Czwórce.