2023-01-12

„Agenci. Biuro detektywistyczne”: Akcje poszukiwawcze

0

Oglądaj odcinki 39 i 40 na antenie Czwórki w sobotę 14 stycznia o godz. 13:00 i 14:00. Jakie sprawy mają do rozwiązania młodzi detektywi? W jaki sposób współpracują z policją? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym zaskakują widzów nietuzinkowi bohaterowie serialu „Agenci. Biuro detektywistyczne”?

Oglądaj Agenci. Biuro detektywistyczne online na polsatgo.pl.

„Agenci. Biuro detektywistyczne” - odcinek 39: Porwanie dwulatki
Majka widzi, że Igor znów ma przed nią jakąś tajemnicę. Tymczasem do biura detektywów przybiega klient, któremu zaginęła dwuletnia córeczka. Dziwne są okoliczności i miejsce zaginięcia dziecka. Detektywi sprawdzają szpital, gdzie ostatnio przebywała dziewczynka i przyglądają się rodzinie zaginionej. Muszą rozwikłać cały szereg zagadek, których rozwiązania doprowadzą ich do winnego. Czy odkrycie tożsamości porywacza zniszczy rodzinę klienta? Jaki sekret ukrywa Igor? Czy zdradził swoich przyjaciół?

„Agenci. Biuro detektywistyczne” - odcinek 40: Finał
Po przesłuchaniu Dagmary, Adek wraz z detektywami kontynuuje śledztwo w sprawie Anki. Niespodziewanie w jego biurze pojawia się klient, który prosi o odnalezienie jego osiemnastoletniej siostry, Oli. Adek, przez to, że sam jest w podobnej sytuacji, zgadza się przyjąć nadprogramowe zlecenie i razem z Niną rozpoczyna śledztwo. Podejrzewają, że dziewczyna może być w niebezpieczeństwie, a starszy mężczyzna, z którym się spotyka, chce ją sprzedać za granicę. Tymczasem Majka z Igorem, krok po kroku odkrywają kolejne wskazówki, które zostawiła dla nich uprowadzona. Sytuacji nie ułatwia im Pospieszalski, który wciąż kręci się w pobliżu. Kiedy w końcu detektywom udaje się odkryć, gdzie mogła ukrywać się Anka, komisarz dociera tam pierwszy... Czy Adkowi i jego grupie przyjaciół uda się uchronić Ankę przed nim i jego ludźmi?

Agenci. Biuro detektywistyczne w sobotę o godz. 13:00 i 14:00 w Czwórce.