2023-01-05

„Agenci. Biuro detektywistyczne”: W sidłach zła

0

Oglądaj odcinki 37 i 38 na antenie Czwórki w sobotę 7 stycznia o godz. 13:00 i 14:00. Jakie sprawy mają do rozwiązania młodzi detektywi? W jaki sposób współpracują z policją? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym zaskakują widzów nietuzinkowi bohaterowie serialu „Agenci. Biuro detektywistyczne”?

Oglądaj Agenci. Biuro detektywistyczne online na polsatgo.pl.

„Agenci. Biuro detektywistyczne” - odcinek 37: Przypadkowa ofiara
Do detektywów zgłaszają się narzeczeni, Michał i Ela. Kilka dni wcześniej na ulicy nieznany sprawca oblał Michała kwasem. Szczęśliwie, napadnięty nie odniósł poważnych poparzeń, jednak dziewczyna, która jest w zaawansowanej ciąży, obawia się, że szaleniec znowu zaatakuje. Podejrzenia padają na byłą partnerkę poparzonego, która nie może pogodzić się z rozstaniem. W toku śledztwa pojawiają się kolejne tropy i motywy. Okazuje się, że Michał miał finansowe problemy. Dochodzenie zmienia kurs, kiedy kolejna osoba zostaje oblana kwasem. Detektywi odkrywają, że poparzeni chodzili do jednej klasy i że za napadami stoi ich były kolega, nad którym znęcali się przez szkolne lata. Agenci w ostatniej chwili ratują ofiary przed znacznie poważniejszą zemstą... Tymczasem Pospieszalski składa Igorowi propozycję: oferuje mu nietykalność, jeśli Igor będzie z nim współpracował i wyda mu Ankę oraz przyjaciół z biura detektywistycznego. Nieoczekiwanie Igor przyjmuje propozycję i rozpoczyna niebezpieczną grę.

„Agenci. Biuro detektywistyczne” - odcinek 38: W matni
Adek i Nina próbują dostać się do szpitala do rannej Dagmary. Chcą uzyskać od niej informacje o zniknięciu Anki. Ku ich zaskoczeniu przyłapuje ich na tym Pospieszalski, który zamyka ich w areszcie na 24 godziny. Kiedy wychodzą na wolność, do agencji zgłasza się żona kolegi Adka, Gosia. Jej mąż, Darek, został brutalnie pobity i ledwo uszedł z życiem. Gosia obawia się o bezpieczeństwo swoje i dzieci. W toku śledztwa detektywi odkrywają, że Darek od dawna okłamywał żonę i nie pracował jako kurier. Podejrzewają jednocześnie, że wplątał się w aferę gangsterską. Węsząc dalej, sami wpadają w sidła mafii. Adek musi wziąć udział w nielegalnej walce na śmierć i życie.

Agenci. Biuro detektywistyczne w sobotę o godz. 13:00 i 14:00 w Czwórce.