2022-12-29

„Agenci. Biuro detektywistyczne”: Tajemnicze historie

0

Oglądaj odcinki 35 i 36 na antenie Czwórki w sobotę 31 grudnia o godz. 13:00 i 14:00. Jakie sprawy mają do rozwiązania młodzi detektywi? W jaki sposób współpracują z policją? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym zaskakują widzów nietuzinkowi bohaterowie serialu „Agenci. Biuro detektywistyczne”?

Oglądaj Agenci. Biuro detektywistyczne online na polsatgo.pl.

„Agenci. Biuro detektywistyczne” - odcinek 35: Biały kruk
Do biura detektywów przychodzi znany pisarz kryminałów, Eugeniusz Szron. Mężczyzna prosi o odzyskanie skradzionego komputera, na którym miał najnowszą, niewydaną jeszcze powieść. Adek i Nina w toku śledztwa odkrywają, że wydawca Szrona dogaduje się za jego plecami z menadżerem innej pisarki, Moniki. Okazuje się też, że kobieta jest byłą partnerką autora kryminałów i pracuje nad powieścią o takim samym tytule, jaki miała nosić książka ich klienta. Kiedy Adek próbuje umówić się na spotkanie z Kamilą, by dowiedzieć się, dlaczego go okłamała, Ninie udaje się zbliżyć do pisarki i zyskać jej zaufanie... Znajomość z Moniką, rzuca nowe światło na sprawę.

„Agenci. Biuro detektywistyczne” - odcinek 36: Brudne pieniądze
Do Igora przychodzi Sara. Dziewczyna chce się pożegnać. Wyprowadziła się od Majki i wyjeżdża do Anglii. Zrozumiała, że chłopak jej nie kocha i myśli o kimś innym. Igor przyznaje, że jest zainteresowany kimś innym. Detektywi cały czas usiłują rozgryźć tajemnicę przelewów Dagmary. Łączą je ze śmiercią jej męża i podejrzewają, że Anka mogła mieć z tym coś wspólnego. Tymczasem w biurze pojawia się nowa klientka. Kobieta chce, żeby detektywi sprawdzili narzeczoną jej ojca. Nie wierzy w jej czyste intencje. Dziewczyna ma 25 lat, a ojciec klientki 60. Śledczy spodziewają się, że to będzie prosta sprawa. Okazuje się jednak, że ojciec klientki może być w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Na jaw wychodzi bowiem zaskakująca tajemnica skrywana przez jego byłą żonę, która zmarła trzy lata temu…

Agenci. Biuro detektywistyczne w sobotę o godz. 13:00 i 14:00 w Czwórce.