2022-09-22

„Agenci. Biuro detektywistyczne”: Mroczne sekrety

0

Oglądaj odcinki 7 i 8 na antenie Czwórki w sobotę 24 września o godz. 13:00 i 14:00. Jakie sprawy mają do rozwiązania młodzi detektywi? W jaki sposób współpracują z policją? Co dzieje się w ich życiu prywatnym? Czym zaskakują widzów nietuzinkowi bohaterowie serialu „Agenci. Biuro detektywistyczne”?

Oglądaj Agenci. Biuro detektywistyczne online na polsatgo.pl.

„Agenci. Biuro detektywistyczne” - odcinek 7: Porwanie dla okupu
Do biura przychodzą Tomasz i Marta, którzy twierdzą, że ich osiemnastoletni syn, Maks, został uprowadzony. Już pierwszego dnia porywacze żądają od zrozpaczonych rodziców okupu. Mimo ogromnego zaangażowania Igorowi i Majce nie udaje się odnaleźć chłopaka przed dniem wyznaczonym na przekazanie porywaczom pieniędzy. Sprawę komplikuje zdenerwowanie Tomasza, który rzuca się na porywacza w chwili przekazania okupu.

Czy detektywom udaje się odbić Maksa i odkryć, kto naprawdę stoi za porwaniem?

„Agenci. Biuro detektywistyczne” - odcinek 8: I że cię nie opuszczę
Zmęczona kłopotami ze swoim byłym mężem, Adamem, Nina postanawia zrobić sobie dzień wolny. Wybiera się na ślub syna swojej zamożnej klientki z kliniki. Niestety okazuje się, że do ślubu nie dochodzi. Przed urzędem stanu cywilnego pojawia się Bartek, zazdrosny były chłopak panny młodej. Dochodzi do awantury, a chwilę potem dziewczyna znika.

Nina i Adek przyjmują zlecenie odszukania dziewczyny, która prawdopodobnie została porwana przez Bartka. Szybko wychodzi na jaw, że Bartek chce też skrzywdzić narzeczonego dziewczyny i nasłał na niego niebezpiecznego bandytę. Nina i Adek chcą ostrzec chłopaka, ale sprawy się komplikują. Okazuje się, że pan młody również ma swoje mroczne sekrety.

Czy bohaterom udaje się odnaleźć zaginioną pannę młodą? Kim naprawdę jest jej przyszły mąż?

Agenci. Biuro detektywistyczne w sobotę o godz. 13:00 i 14:00 w Czwórce.

Komentarze