2022-09-07

„Łowcy skarbów. Kto da więcej” - odcinek 3: Cenne znaleziska

0

Na śmietniku, na strychu, pod podłogą - skarby można znaleźć niemal wszędzie! W trzecim odcinku programu „Łowcy skarbów. Kto da więcej” jest kilka takich niezwykłych historii, które często rozpalają wyobraźnię kolekcjonerów i zachęcają do licytowania wyżej niż zwykle. Jakie przedmioty tym razem budzą emocje u Łowców? Kto pozyskał najwspanialszy skarb? Które skarby i osobowości zachwyciły prowadzącego, Pawła Orleańskiego?

Oglądaj Łowcy skarbów. Kto da więcej online na polsatgo.pl.

Skarby są wszędzie
Bohaterem pierwszej licytacji jest znaleziony na śmietniku wazon, w którym początkujący kolekcjoner, Daniel, rozpoznał dzieło znanego projektanta słynnej huty Barbara, Kazimierza Krawczyka. Okazuje się, że prawdziwy skarb można znaleźć w najmniej oczekiwanym miejscu…

Ceramika z historią
W trzecim odcinku programu „Łowcy skarbów. Kto da więcej” pojawiają się także ceramiczne patery malowane ręcznie przez znakomitego artystę i znanego opozycjonistę Andrzeja Trzaskę. Ich właścicielka, Joanna, chciałaby je sprzedać po 3,5 tys. zł za sztukę. Czy ekspertyza potwierdzi jej wycenę? Jak wysoko zechcą licytować Łowcy?

Drogocenne znalezisko, kawa i papierosy
Z kolei pani Aleksandra znalazła na strychu radio Pionier, które jej zdaniem ma sporą wartość. W programie zamierza skonfrontować swoje wyobrażenia z rzeczywistością. Tymczasem pan Dariusz wystawia na licytację brydżowy serwis kawowy z Ćmielowa, znany też pod nazwą „kawa i papierosy”.

Łowcy skarbów. Kto da więcej od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Czwórce.

Komentarze