2022-05-20

„Mistrz Dowcipu” - odcinek 11: Jak impreza, to... na cmentarzu!

0

Troje uczestników i trzy różne sposoby opowiadania żartów. Który najlepszy? Jury, którego przewodniczącym jest Michał Pałubski ocenia ekspresję w dowcipach o szalonych imprezowaniu, zachęca do większego luzu w przypadku scenicznego stresu i daje szansę, nawet kiedy ktoś jest bardzo chory... na lenistwo! Program prowadzi Roman Awiński.

Oglądaj program Mistrz Dowcipu online na polsatgo.pl.

Szalona impreza, ale nie szaleństwo
- Proszę się czuć jak w restauracji, w której serwuje się najlepsze dania. Bo czy takim najlepszym daniem nie jest dobry dowcip? - przywitał publiczność Roman Awiński. Jako pierwsza smaczne dowcipy serwuje Małgorzata Senderak z Grabna, która kontynuuje występ z poprzedniego odcinka. Imprezowa tematyka pozwala pozostać jej na scenie bardzo długo. Nie opłaca się dopiero przejście od szalonej zabawy na cmentarzu do szaleństwa w wariatkowie.

Zemsta na prowadzącym
Jej miejsce na scenie zajmuje Robert Musik z Rudy Śląskiej. Stres oraz opowiadanie żartów, które pojawiły się już w programie „Mistrz Dowcipu”, to jednak zdecydowanie nie jest przepis na sukces. Na koniec mocne wejście notuje Marlena Suchożebrska z Warszawy. Uczestniczka zaczyna od „zemsty na prowadzącym”. Dalsza część jej występu w kolejnym odcinku.

Mistrz Dowcipu w piątek o godz. 21:00 w Czwórce.

Komentarze