2022-04-29

„Mistrz Dowcipu” - odcinek 8: Ryzyko, zwierzęta i nowy w jury

0

Zmiana jurora i ciekawe strategie rozśmieszania, czyli odcinek pełen nowości. Weterynarz, który chętnie zahacza w swoich żartach o zwierzęta oraz biznesmen, który lubi ryzyko, lubi długo mówić, a przede wszystkim lubi mocne puenty. A do tego nowa postać w gronie osób, które decydują o losach uczestników. To wszystko pod wodzą przewodniczącego jury Michała Pałubskiego oraz prowadzącego program „Mistrz Dowcipu” Romana Awińskiego.

Oglądaj program Mistrz Dowcipu online na polsatgo.pl.

Nowy w jury
- Witajcie na uczcie dla duszy, bo przecież nie samym chlebem człowiek żyje. Są jeszcze używki. A jedną z najlepszych jest dobrze opowiedziany dowcip. Czy nie po taki towar przyszliście? Więc pozwólcie, że będę waszym dilerem - zachęca od początku ósmego odcinka programu „Mistrz Dowcipu” prowadzący Roman Awiński. I od samego początku na widzów czeka niespodzianka - nowy członek jury, pan Sławomir. Wygląda groźnie i surowo. Czy pozory okażą się w jego przypadku mylące?

Zwierzęta i ryzyko
Tymczasem na scenie Mateusz Paleczny, weterynarz z Bielska-Białej. W jego dowcipach pojawia się więc wiele zwierząt. Czasem są to wręcz dłuższe opowieści i trzeba czekać na puentę. Taki styl przez pewien czas odpowiada jury, ale w końcu zaczyna być nużący i pan Mateusz żegna się z programem. Jego miejsce na scenie zajmuje Marcin Fabisiak z Janówka. Mężczyzna, który lubi ryzyko, bo ma własną firmę w Polsce. Czy potrzebny jest lepszy dowód na to, że aby tak żyć, trzeba je lubić? Pan Marcin opowiada dowcipy nieco ryzykowne. Czy to mu się opłaci?

Mistrz Dowcipu w piątek o godz. 21:00 w Czwórce.

Komentarze