2022-04-22

„Mistrz Dowcipu” - odcinek 7: Kalejdoskop żartów

0

Trzy różne oblicza humoru i trzy niezwykłe osobowości w jednym odcinku programu! Przebojowy Szatan, pani z galerii handlowej oraz listonosz bez munduru - oto troje uczestników siódmego odcinka cyklu „Mistrz Dowcipu”, którzy postanowili opowiadać kawały. Słuchać i oceniać - to rola telewidzów, publiczności i jury, którego szefem jest Michał Pałubski. A swoje dowcipne trzy grosze wtrąca również prowadzący Roman Awiński.

Oglądaj program Mistrz Dowcipu online na polsatgo.pl.

Ważniejsze jak, a nie co się opowiada
- Wiem, że się stęskniliście. Ale „Mistrz Dowcipu” może być emitowany tylko raz w tygodniu, bo w tym kraju dobre towary są reglamentowane - wyjawia po świątecznej przerwie prowadzący Roman Awiński. A następnie zaprasza na scenę pierwszego uczestnika - Marcina Szatana z Gorzowa. Miłośnik siłowni, sztuk walki oraz psychologii biznesu opowiada kawały dobrze znane: o teściowej, blondynkach, łysych czy o Jasiu. Ale robi to w sposób ekspresyjny i pełen emocji, dzięki czemu na pewien czas zjednuje sobie jury.

Zmiana za zmianą
Nic jednak nie trwa wiecznie, w związku z czym Szatana zastępuje w końcu na scenie Ania Matuszczak z Warszawy, która na co dzień pracuje w galerii handlowej. Dowcip za dowcipem prezentuje swoje poczucie humoru, aż zastępuje ją Dawid Wilewski z Gdańska. Listonosz również korzysta z szansy, aby zarobić trochę na żartach. A gdy i jego przygoda ze sceną dobiega końca, dochodzi również do nieoczekiwanego pożegnania z jedną z osób zasiadających w jury.

Mistrz Dowcipu w piątek o godz. 21:00 w Czwórce.

Komentarze