2022-05-06

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Zabójcze zagadki

0

Oglądaj odcinki 586, 587, 588, 589 od 9 do 12 maja na antenie Czwórki. Co zaplanowali scenarzyści serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”? Jakich emocji dostarcza w kolejnym tygodniu produkcja na miarę Telekamer, która od ponad pięciu lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów Czwórki? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na polsatgo.pl.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 586
W opuszczonym magazynie zostają znalezione zmasakrowane zwłoki mężczyzny, Damiana Maksymiuka. Jak się okazuje, miał on na koncie sporo przestępstw. Jednym z nich było pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Aby zmniejszyć wyrok, Maksymiuk zgodził się na status małego świadka koronnego. Niewykluczone, że jego śmierć to wynik zemsty dawnych kolegów. Jednocześnie inny trop prowadzi do organizatorów nietypowych turniejów, w których mężczyzna brał udział.
Tymczasem Kropelka i Górska szykują obławę na Tulipana. Dziewczyny kontaktują się z jego kolejną ofiarą i namawiają ją na współpracę. Wydaje się, że tym razem oszust trafi w ręce policji.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 587
Policjanci dokonują makabrycznego odkrycia - znajdują gnijące ciało kobiety. Ze względu na daleko posunięty rozkład zwłok trudno jest określić, co było przyczyną śmierci. Jedno jest jednak pewne - do zgonu nie doszło z przyczyn naturalnych. Podejrzanym o dokonanie morderstwa zostaje mężczyzna, który mieszka w domu, gdzie znaleziono zwłoki. Niestety, znika on bez śladu. Dodatkowy problem stanowi fakt, że nie wiadomo także, gdzie jest kilkuletni syn zamordowanej kobiety. Śledczy podejrzewają najgorsze.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 588
Młoda kobieta - Angelika Klimala - z ciężkimi poparzeniami twarzy trafia do szpitala. Nieznany sprawca oblał ją kwasem siarkowym. Do tragedii doszło, gdy kobieta była ze swoim kochankiem. Podejrzenia padają na męża Angeliki. Mężczyzna jednak nie przyznaje się do winy i przedstawia zaskakujące alibi. Z czasem policjanci odkrywają, że nie tylko Angelika została oblana kwasem, ale również jej dawna koleżanka z liceum. Obie ofiary łączy mroczny sekret.
Tymczasem Walczak poznaje trudną do zaakceptowania prawdę o swojej nowej dziewczynie. Prokurator Janik dokonuje natomiast przełomowego odkrycia w sprawie Maćka i Żaby.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 589
Ola i Krzysiek muszą rozwikłać sprawę zagadkowej śmierci majętnego biznesmena, Pawła Langiewicza. Mężczyzna miał na sobie kamizelkę kuloodporną, w której znaleziono ślad po kuli. Przyczyna zgonu pozostaje jednak nieznana, ponieważ pocisk nie przebił kamizelki. Śledczy sprawdzają osoby, z jakimi Langiewicz kontaktował się tuż przed śmiercią. Jedną z nich była jego siostra. Kobieta przepada jednak bez śladu. Wśród ostatnich kontaktów był też biznesowy wspólnik Langiewicza. Okazuje się, że panowie od dawna byli ze sobą skonfliktowani. Z czasem policja odkrywa w telefonie zamordowanego intrygującą listę. Wyjaśnienie jej znaczenia może być kluczem do zagadki śmierci Langiewicza.
Tymczasem Kopczyk cały czas prowadzi sprawę Zielonki. W końcu decyduje się z nim porozmawiać. Ta konwersacja okazuje się dla Krzyśka bardzo zaskakująca.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze