2022-04-29

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Kim są sprawcy?

0

Oglądaj odcinki 582, 583, 584, 585 od 2 do 5 maja na antenie Czwórki. Co zaplanowali scenarzyści serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”? Jakich emocji dostarcza w kolejnym tygodniu produkcja na miarę Telekamer, która od ponad pięciu lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów Czwórki? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na polsatgo.pl.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 582
W wyniku rany postrzałowej umiera Andrzej Kownacki. Mężczyzna został kiedyś skazany za napad. Po wyjściu na wolność nie zrezygnował z dawnej drogi i wciąż obracał się w półświatku. Zdaniem jego żony zginął z rąk gangsterów, którym winien był pieniądze. Morderstwa miał dokonać były skazaniec - Glaca. Ten jednak nie przyznaje się do winy i ma zaskakująco mocne alibi.
Kropelka w końcu wyjaśnia Górskiej tajemnice swojej przeszłości. W efekcie Daga postanawia pomóc w rozwikłaniu sprawy, która od lat spędza Kropelce sen z powiek.
Tymczasem Jawor kontynuuje psychoterapię. Początkowo niechętny, ostatecznie zaczyna rozumieć, że potrzebuje pomocy.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 583
W kuchni własnego domu zostaje zamordowany mężczyzna - Leszek Piasecki. Jego żona nie ma pojęcia, kto i dlaczego mógłby dokonać zabójstwa. Policja odkrywa, że Piasecki kolekcjonował wartościowe monety i najprawdopodobniej padł ofiarą napadu rabunkowego. Do kręgu podejrzanych trafiają sprzątaczka w domu Piaseckiego oraz syn ofiary, który nie potrafi wybaczyć ojcu błędów przeszłości.
Tymczasem Kubis zmuszony jest odsunąć Kłosa od policyjnej roboty. W rezultacie Kalicka dostaje nowego partnera.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 584
Mężczyzna potrąca samochodem młodą dziewczynę, która umiera na miejscu. Kierowca twierdzi, że ktoś wepchnął ją prosto pod koła. Do wypadku doszło w pobliżu luksusowej rezydencji. Mieszkające tam małżeństwo zdaje się nie mieć nic wspólnego ze śmiercią dziewczyny. Jednak śledczy odkrywają, że mąż był przez kogoś szantażowany, co okazuje się mieć związek z wypadkiem.
Tymczasem Walczak coraz bliżej poznaje się z nową koleżanką, Kornelią. Wygląda na to, że przelotna znajomość może przeobrazić się w coś więcej.
Jednocześnie kryminalni próbują rozwikłać zagadkową sprawę Maćka i Żaby. Odnajdują ślady, jakie zostawił po sobie morderca.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 585
W parku dochodzi do napaści na kobietę. Okazuje się, że w ostatnim czasie podobnych ataków było więcej. Na skutek pomyłki jednym z podejrzanych staje się sam Kowalski. W efekcie zostaje zatrzymany przez policję. Skompromitowany Bolo staje się pośmiewiskiem całej komendy. Dlatego zrobi wszystko, by odnaleźć prawdziwego sprawcę, bo tylko w ten sposób może oczyścić swoje imię.
Tymczasem Kopczyk kontynuuje prywatne śledztwo w sprawie Zielonki, ale im głębiej drąży, tym więcej pojawia się pytań.
Ola cały czas przygotowuje się do roli matki. Nie zdaje sobie sprawy, że ktoś ją śledzi.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze