2022-04-22

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”: Sekrety terapeutki

0

Oglądaj odcinki 578, 579, 580, 581 od 25 do 28 kwietnia na antenie Czwórki. Co zaplanowali scenarzyści serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”? Jakich emocji dostarcza w kolejnym tygodniu produkcja na miarę Telekamer, która od ponad pięciu lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów Czwórki? Przeczytaj opisy i zobacz wideo po emisji na antenie stacji.

Oglądaj Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny online na polsatgo.pl.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 578
Policja znajduje zwłoki utopionej kobiety. Śledczy ustalają, że zmarła przeszła załamanie nerwowe i chodziła na psychoterapię. Zdaniem terapeutki kobieta miała problemy z zazdrosnym i zaborczym mężem, który nie potrafił przyjąć do wiadomości, że jego małżonka postanowiła ułożyć sobie życie bez niego. Nie jest on jednak jedynym podejrzanym, bo żona od dawna nie była mu wierna i spotykała się z wieloma mężczyznami. Ponadto okazuje się, że otrzymywała pogróżki od partnera jednej z uczestniczek terapii.
Tymczasem Kalicka dokonuje zaskakującego odkrycia. Okazuje się, że Jawor chodzi na konsultacje z psychoterapeutką.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 579
Z rzeki zostaje wyłowiony ludzki szkielet. Udaje się ustalić, że należał do Ewy Kowalczyk - archeolożki, która zaginęła 10 lat temu. Policjanci natrafiają w Internecie na informację, że kobieta jest ostatnią ofiarą kompleksu Riese i zginęła z rąk nazistowskich strażników depozytu. Autorem tej informacji jest dawny kolega Kowalczyk, który już dawno zgłaszał policji jej zaginięcie, lecz nikt nie traktował go poważnie. Policja szybko odkrywa, że za szalonymi teoriami o ukrytym skarbie kryje się mroczna tajemnica.
Tymczasem Górska próbuje dowiedzieć się, jaki sekret ukrywa przed nią Kropelka. Jawor w końcu ląduje na kozetce u psychoterapeutki, a jego romans z Kalicką wychodzi na jaw. I to wcale nie w zaciszu gabinetu.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 580
Były komandos - Miłosz Adamiak - zostaje znaleziony martwy we własnym mieszkaniu. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to samobójstwo. Za taką wersją wydarzeń przemawia fakt, że mężczyzna cierpiał na zespół stresu pourazowego i szukał pomocy w eksperymentalnej kuracji narkotykami. Śledczy mają jednak wątpliwości, dlatego do kręgu podejrzanych trafiają zarówno koledzy z firmy Miłosza, jak i jego młodszy brat. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy brat niespodziewanie otrzymuje wiadomość z pogróżkami.
Tymczasem prokurator Janik rozpoczyna oficjalne śledztwo w sprawie zaginionej pary podróżników - Maćka i Żaby. Maćkowi wyrwano serce i wygląda na to, że zbrodnia była motywowana religijnie.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - odcinek 581
Na terenie ogródków działkowych znaleziono zwłoki kobiety. Miała podcięte gardło, a przed śmiercią została poddana okrutnym torturom. Jej syn nie ma pojęcia, kto mógłby dokonać tak potwornej zbrodni. Kobieta nie miała żadnych wrogów. Nie była majętna. Na życie zarabiała, prowadząc niewielki sklep, w którym… policja odkrywa ciało kolejnej ofiary. Ona również przed śmiercią była torturowana. Kryminalni ustalają, że morderstwa kobiet mają związek z przemytem kokainy.
Tymczasem dawna sprawa Kopczyka, w wyniku której niesłusznie skazano na więzienie niewinnego człowieka, coraz bardziej daje mu się we znaki. Krzysiek rozpoczyna prywatne śledztwo.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Czwórce.

Komentarze