2021-10-14

Doceniają bliskich w „Kocham. Przepraszam. Dziękuję”

0

Odmieniają sobie nawzajem życia i dzielą się tym ze światem na antenie Czwórki. Marcelina szykuje niespodziankę dla ukochanej przyjaciółki, Marzena przeprasza siostrę i zamyka trudny rozdział w ich wzajemnych relacjach, a Karolina dziękuje mężowi, który pokochał ją wbrew wszelkim przeciwnościom. Bohaterom trzeciego odcinka w tych ważnych chwilach towarzyszą dziennikarze i specjaliści: Piotr Cielecki, Michał Olszański oraz Anna Szlęzak. „Kocham. Przepraszam. Dziękuję” w sobotę o godz. 20:00 w Czwórce.

Oglądaj Kocham. Przepraszam. Dziękuję online na polsatgo.pl.

„Zawsze mogę na nią liczyć”
Marcelina to młoda gdańszczanka. Większość czasu spędza w salonie kosmetycznym, który sama prowadzi, a w weekendy organizuje przyjęcia okolicznościowe. Życie w ciągłym pędzie nie sprzyja pielęgnowaniu relacji z najważniejszymi dla niej osobami. Jednak jest w jej życiu ktoś, dla kogo zawsze znajdzie czas. Ta wyjątkowa osoba, na którą zawsze może liczyć, to przyjaciółka Karolina. Marcelina pragnie powiedzieć, jak bardzo ją kocha i jak wiele znaczy dla niej ich przyjaźń. W zorganizowaniu pięknej niespodzianki pomaga jej Piotr Cielecki.

„To nie jej wina”
Marzena mieszka ze swoimi bliskimi w podwarszawskim Dziekanowie Leśnym. Jej pasją są psy. Wspólnie z mamą prowadzi nawet niewielką hodowlę psów rasowych. Na pozór wiedzie szczęśliwe życie, jednak od lat zmaga się z pewnym problemem, za który obwinia swoją siostrę. Po latach Marzena uświadomiła sobie jednak, że siostra nie jest odpowiedzialna za sytuację, w której się znalazła. Zrozumiała też, że ciągłe wypominanie przeszłości jedynie oddala je od siebie. Dlatego chce powiedzieć „przepraszam” i zamknąć ten trudny rozdział. Jej historii wysłucha Michał Olszański, który z pomoże przygotować przeprosiny.

„Pokochał mnie, gdy sama siebie nie kochałam”
Karolina doświadczyła w życiu wiele cierpienia. 29 grudnia 2016 roku uległa poważnemu wypadkowi, a jego konsekwencje towarzyszą jej do dzisiaj. Z powodu kłopotów zdrowotnych zmieniła się, jak sama mówi, w kobietę, którą nigdy nie chciała być. Jednak dzień wypadku stał się dla niej też dniem jej ponownych narodzin i dlatego pod koniec grudnia Karolina obchodzi swoje drugie urodziny. Ta data okazała się w jej życiu ważna i przełomowa nie tylko ze względu na wypadek, lecz także dlatego, że 29 grudnia przyniósł jej miłość. Kamil, który dziś jest mężem Karoliny, zapukał do jej serca właśnie tego dnia i zmienił jej życie nie do poznania. Kobieta chce opowiedzieć Annie Szlęzak, jak bardzo wdzięczna jest Kamilowi za to, że pokochał ją, gdy sama siebie nie kochała. Pod nieobecność męża, z pomocą przyjaciół, Karolina organizuje dla niego niespodziankę.

Kocham. Przepraszam. Dziękuję w sobotę o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze