2021-10-07

„Kocham. Przepraszam. Dziękuję” pełne wzruszeń

0

Ważne słowa dla ważnych ludzi w drugim odcinku na antenie Czwórki. Karolina postanowiła w niezapomniany sposób wyznać miłość do męża, który się nią opiekuje. Sylwia przeprasza babcię, wobec której ma wyrzuty sumienia. Grzegorz dziękuje przyjacielowi, który zebrał pieniądze dla jego chorego syna. W przekazywaniu tych istotnych słów i okazywaniu uczuć pomagają dziennikarze - Joanna Górska i Wojciech Olszański oraz specjaliści - Anna Szlęzak i Piotr Cielecki. „Kocham. Przepraszam. Dziękuję” w sobotę o godz. 20:00 w Czwórce.

Oglądaj Kocham. Przepraszam. Dziękuję online na polsatgo.pl.

„Za rzadko mówię, jak bardzo go kocham”
Karolina to młoda kobieta, która zmaga się z rakiem piersi. Każdego dnia w walce z nowotworem i jego przerzutami wspiera ją mąż. Konrad jest nie tylko przy leczeniu, lecz także dba o to, żeby Karolina mogła żyć jak osoba zupełnie zdrowa - opiekuje się nią podczas wspólnych podróży, planuje budowę ich wymarzonego domu i organizuje spotkania z przyjaciółmi. Karolina opowiada Joannie Górskiej, jak wiele zawdzięcza mężowi. Chce też naprawić pewien błąd. Uświadomiła sobie bowiem, że słowo „kocham” pada z jej ust zdecydowanie zbyt rzadko. Pragnie powiedzieć mężowi o swojej miłości tak, aby to wyznanie zapamiętał na zawsze.

„Nie wątpiła we mnie, a ja byłam dla niej okropna”
Sylwia, mimo młodego wieku, wiele przeszła w życiu. Od lat opiekuje się nią babcia, dziś już bardzo sędziwa. Jako nastolatka Sylwia przysporzyła babci wielu zgryzot - zachowywała się okropnie, uciekała z domu, piła alkohol i próbowała wielu zakazanych rzeczy. W końcu trafiła do ośrodka szkolno-wychowawczego. Babcia jednak nigdy w nią nie zwątpiła i zawsze podtrzymywała ją na duchu. Michał Olszański pomoże Sylwii znaleźć odpowiednie słowa, żeby po latach za wszystko babcię przeprosić.

„Ciche, skromne, dobre serce”
Grzegorz spotyka się z Piotrem Cieleckim w swoich rodzinnych Siemianowicach Śląskich. Opowiada historię mężczyzny, który udzielił bezinteresownej pomocy innemu człowiekowi w potrzebie. Takie gesty nie powinny pozostawać niezauważone. Bratanek Grzegorza, Paweł, choruje na zanik mięśni, potrzebuje stałego leczenia i rehabilitacji, a to wszystko jest bardzo kosztowne. Pewnego dnia pan Jurek, znajomy z pracy Grzegorza, wręczył mu kopertę i... zniknął. W kopercie były pieniądze zebrane dla Pawła. Pan Jurek jest bardzo skromnym człowiekiem i nie szukał poklasku. Ale Grzegorz chce publicznie podziękować koledze, aby o jego dobrym sercu dowiedzieli się wszyscy.

Kocham. Przepraszam. Dziękuję w sobotę o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze