2021-09-15

Nowy program Czwórki „Kocham. Przepraszam. Dziękuję”

0

Oto prawdziwe historie, w których kluczową rolę odgrywają trzy tytułowe słowa. Prowadzącymi „Kocham. Przepraszam. Dziękuję” są: Joanna Górska, Wojciech Olszański oraz Anna Szlęzak i Piotr Cielecki. Nowa produkcja od 2 października w sobotę o godz. 20:00 w Czwórce.

Magiczne wyrazy

Chociaż to słowa z pozoru najprostsze, jedne z pierwszych, jakich uczymy się w każdym języku, to często nie przychodzą łatwo, nawet wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Czasem trudno się na nie zdobyć i łatwo o nich zapomnieć, mogą jednak zmienić bardzo wiele i wzbudzić ogromne emocje, o czym będzie można się przekonać w kolejnych odcinkach programu emitowanych w soboty o godz. 20:00 w Czwórce.

Wsparcie ekspertów

W każdej z części zobaczymy kilku bohaterów - zwykłych ludzi, którzy w trosce o relacje z ważnymi dla siebie osobami pragną w szczególny sposób wyrazić swoje uczucia słowami: „kocham”, „przepraszam” lub „dziękuję”. Pomogą im w tym prowadzący program: dziennikarze Joanna Górska i Michał Olszański oraz specjaliści, którzy swoją markę budują w Internecie - autorka najpopularniejszego kanału o relacjach damsko-męskich na YouTube Anna Szlęzak i trener motywacyjny Piotr Cielecki.

Zrozumieć intencje

To eksperci będą powiernikami zwierzeń bohaterów, będą ich też wspierać i towarzyszyć im w przygotowaniach oraz podczas wzruszających spotkań, na których padną wypowiedziane z głębi serca słowa. Każdy z prowadzących wybiera bohatera, któremu chciałby pomóc, odnosząc się do jego sytuacji przez pryzmat własnej wrażliwości, własnych wspomnień i emocji, swojego bagażu doświadczeń i życiowych lekcji.

Pierwsi bohaterowie

W programie poznamy m.in.: Arka, który po dwudziestu latach więzienia za niepopełnione morderstwo nie potrafi wyrażać uczuć, choć bardzo kocha żonę, będącą dla niego oparciem przez cały ten czas; Sebastiana winnego przeprosiny siostrze, której nie traktował najlepiej; Ewelinę, planującą podziękowania dla wyjątkowej kobiety czy Grzegorza pragnącego podziękować koledze za hojny dar dla chorego chrześniaka.

Reżyserem i producentem programu jest Bartosz Kubera.

Kocham. Przepraszam. Dziękuję w sobotę o godz. 20:00 w Czwórce.

Komentarze