2021-08-20

Serial „Troje pod przykrywką” od 5 września na antenie Czwórki

0

Premierowe odcinki nowej produkcji będzie można oglądać w niedziele o godz. 20:00. „Troje pod przykrywką” to komedia akcji o perypetiach nietuzinkowych agentów tajnej jednostki służb specjalnych. Historia rozpoczyna się, gdy dwaj śmieciarze, Marek i Staszek Gawlikowie, przez przypadek trafiają do Agencji Bezpieczeństwa, gdzie poznają oficer operacyjną Karolinę Drzazgę, z którą przyjdzie im przeprowadzić wiele brawurowych i szalonych misji.

Oglądaj Troje pod przykrywką online na polsatgo.pl.

Działając pod przykrywką, bohaterowie będą musieli się sprawdzić we wcielaniach, o jakich im się nie śniło - od biskupa czy golfisty po chemika mafii, członka gangu motocyklowego i handlarza bronią, od farmerów i pszczelarzy po bawarskich śpiewaków ludowych.

W rolach tytułowych: Dagmara Bąk („Wataha”) oraz znani z hitu Czwórki „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” Jędrzej Taranek („Ojciec Mateusz”) i Piotr Miazga („Ślepnąc od świateł”). Obok nich także m.in. Mirosław Kropielnicki („Znaki”), Barbara Jonak („Król”) i Dominik Rybiałek („Galeria”).

Reżyserem i producentem „Troje pod przykrywką” jest Jakub Miszczak, a za scenariusz odpowiadają Przemysław Hoffmann i Dominik Kamiński. Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A.

Troje pod przykrywką odcinki 1-4 od 5 września w niedzielę o godz. 20:00, a od piątego odcinka w piątek o godz. 21:00 w Czwórce.

Komentarze